РелігіяХристиянські новини

«Депресію можна перемогти» – свідчення пастора Бена Корсона про його перемогу над депресією та думками про суїцид

Засновник благодійної організації «Hope Generation» і пастор церкви «Applegate Christian Fellowship» Бен Корсон розповів, як з Божою допомогою боровся з депресією і думками суїциду. Він почав допомагати іншим боротися з такими психічними проблемами.

Бен розуміє, що означає відчувати себе втомленим. Ще з 18 років, попри щасливе дитинство, він боровся з депресією й думками про суїцид. Ця боротьба розпочалася, коли Бен почав служити в церкві.

Ще більшим ударом стало те, що передчасно померла сестра, відбулося самогубство друга і прийшов кінець восьмирічним романтичним стосункам. В результаті Корсону поставили діагноз – посттравматичний стресовий розлад.

За словами його консультанта, за всю практику він не бачив такого важкого випадку депресії.

Читайте також:

Бен написав книгу «Флірт із темрявою», пояснивши, що якщо Бог може зцілити його розбите серце, то Він може зцілити будь-кого.

Пастор підкреслив, що з подібними проблемами не тільки він бореться. За його словами, у 2017 році суїцид став другою причиною смертності серед представників покоління мілленіалів (народжені в період з 1982 по 2004). Сьогодні відбувається 123 самогубства кожен день, зазначив Бен.

За червневим звітом Центру по контролю і профілактиці захворювань США, 30 % опитаних мілленіалів думали про суїцид протягом останніх 30 днів.

Пастор зауважив, що все наше покоління переживає клінічну депресію, і майже половина людей повідомляють, що їх психічне здоров’я постраждало через коронавірус.

Однак не варто вважати людей, які борються з психічними захворюваннями, слабкими, зазначив Корсон. Він нагадав, що біблійні герої, наприклад Мойсей, Ілля, Павло і навіть Ісус, пройшли через серйозні емоційні переживання.

Бен вірить, що депресію можна перемогти, і ми повинні боротися. Можливо проллється кров, але не можна здаватися без бою. «Ми можемо перемогти», − підкреслив він.

Джерела:

https://svitogliad.com/news/pastor-z-ssha-rozpoviv-pro-te-yak-jogo-peremoga-nad-depresiyeyu-dopomagaye-inshym/

https://www.invictory.org/news/church/27345-pastor-iz-ssha-rasskazal-o-tom-kak-ego-pobeda-nad-depressiej-i-suitsidalnymi-myslyami-pomogaet-drugim

https://www.christianpost.com/news/pastor-shares-how-god-used-his-suicidal-ideation-to-help-others.html

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button