Новини культуриХристиянські новини

Де Бог у коронавірусному світі – ще одна книга у відповідь на пандемію

Ми живемо в унікальний, переломний момент історії. Пандемія коронавірусу застала нас зненацька. Завтрашній світ буде іншим. Ми всі, незалежно від наших релігійних переконань, замислюємося про сенс того, що відбувається. Що все це означає? Як нам реагувати?
Як віра в люблячого Бога допомагає зрозуміти пандемію коронавірусу?
У цій невеликій, але розумній книзі оксфордський професор, розмірковуючи про коронавіруси, показує, що не атеїзм, а християнська віра надає сенс новій реальності й дарує надію посеред болю і смерті.
Подаруйте цю книгу вашому другу. Нехай він задумається про Бога!

«Читач, я запрошую вас подивитися на цю книгу так: уявіть, що ми сидимо з вами в кафе і ви ставите мені запитання, яке написане на обкладинці. Я ставлю свою чашку з кавою на стіл і намагаюся вам чесно відповісти. Все, що я б хотів сказати, щоб утішити вас, підтримати й обнадіяти, ви прочитаєте нижче».
Джон Леннокс – заслужений професор математики Оксфордського університету, а також доцент при Оксфордському центрі християнської апологетики. Він брав участь в публічних дебатах з такими відомими атеїстами, як Річард Докінз, Крістофер Хітченс і Пітер Сінгер. Він написав багато книг, включаючи “Чи може наука пояснити все?”

Читати тут: equalibra.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button