УкраїнаХристиянські новини

Таврійський Християнський Інститут – світська та богословська освіта одночасно

Таврійський Християнський Інститут оголошує старт вступної кампанії, абітурієнти матимуть можливість отримати світську і богословську освіту одночасно. 
В житті кожного молодого християнина наступає момент, коли треба робити важливий вибір: на кого вчитися, де здобувати освіту і чому врешті решт надавати пріоритет – світській або духовній освіті
В травні 2019 року цю дилему було вирішено: на півдні України Таврійський Християнський Інститут отримав державну ліцензійну програму 041 Богослов’я — це перший євангельський університет, випускники якого отримують диплом про повну вищу освіту.
Вступити можна за атестатом про повну загальну середню освіту, склавши ЗНО з української мови, історії та, на вибір, англійської мови або ж математики.
Також студентом ТХІ можуть стати ті, хто вже має освіту молодшого спеціаліста: треба буде скласти ЗНО з української мови.
Навчання в ТХІ триває чотири роки. Програма гармонійно складена: студенти вивчають як богословські так і світські предмети, а християнська атмосфера створює комфортні умови для здобуття знань і збереження віри молодого віруючого.

Поглиблена англійська, психологія, герменевтика, апологетика, інформаційні технології, християнське керівництво та ще 25 дисциплін — знання та практичні навички від викладачів-практиків, а не просто навчальні години отримує студент ТХІ. 
Кемпус Таврійського Християнського Інституту знаходиться на березі мальовничого Дніпра, на відстані 5 кілометрів від міста Херсон
Навчання за спеціальністю 041 Богослов’я в Таврійському Християнському інституті це:

  • — Богословська освіта
  • — Християнська атмосфера
  • — Високий рівень викладання англійської
  • — Участь у міжнародних програмах
  • — Диплом державного зразка
  • — Офіційне працевлаштування

На випускному студент отримає державний диплом за спеціальністю 041 Богослов’я. Такий документ згідно нового закону Україну про освіту, надасть змогу вступити на магістратуру до світського закладу вищої освіти, або ж працювати в освітніх закладах, від посади вчителя до директора; в приватних установах, де потрібна наявність вищої освіти, або ж у релігійних/благодійних організаціях — це справжня повна вища освіта.
Вартість навчання складає 7 500 гривень на рік. За окрему платню студент може проживати в кемпусі ТХІ та замовляти обід.

Цікаво? 

Наші контакти за посиланням bit.ly/tci_ua

  • tci.org.ua
  • 38-066-450-32-05
  • 38-096-086-42-58
  • academiatci@gmail.com

https://www.facebook.com/tci.ua/videos/137185271014034/
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button