Християнські новини

Діти в Києві отримали «рюкзачки милосердя» від УПЦ

20 серпня понад 70 дітей отримали «рюкзачки милосердя» завдяки благодійній акції, яку організувала Синодальним відділом УПЦ (МП) з соціально-гуманітарних питань. Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УПЦ (МП).
Мета акції, яка щороку проводиться Синодальним відділом УПЦ (МП) з соціально-гуманітарних питань, — надати допомогу малозабезпеченим, багатодітним, нужденним родинам, сім’ям переселенців та разом зібрати дітей до школи.
Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр перед академічним храмом Різдва Пресвятої Богородиці в Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі звершив молебень перед навчальним роком для дітей та їх батьків.
Перед початком святкового молебню ректор Київських духовних шкіл звернувся до присутніх дітей:

«Навчання завжди вимагає багато сил, багато напруги, багато ресурсів. Сьогодні з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія Настоятеля УПЦ вам, дорогі діти, будуть вручені подарунки, корисні для вашого навчання. Нехай Господь допомагає у вашому навчанні! Завжди пам’ятайте, що скільки ви вкладете праці, сил у ваше шкільне навчання, стільки ви зможете отримати в майбутньому, коли станете дорослими людьми».

Потім Сильвестр вручив дітям рюкзаки з необхідним шкільним обладнанням.

Протоієрей Сергій Екшиян у коментарі Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ заявив:
«В цьому році до нас звернулося понад 30 сімей, у яких виховується більше як 70 дітей. Це сім’ї багатодітні, переселенців, родини, де є дітки з інвалідністю. Найбільш бюджетний набір школяра на сьогодні коштує близько 1000 гривень. Для багатьох родин, особливо багатодітних, зібрати дитину в школу самотужки досить важко».
Голова Місії також повідомив, що Українська Православна Церква наступного тижня допоможе ще 20 дітям отримати допомогу: «В нас є ще звернення від організації багатодітних сімей “Діана”. Вони просять допомогти дітям, які йдуть в початкові класи — близько 20 школярів».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button