СвітХристиянські новини

Операція зі зміни статі не допомогла психічному здоров'ю

Американський журнал (The American Journal of Psychiatry) психіатрії спростовує результати щодо психічного здоровя пацієнтів-трансгендерів, які перенесли операцію зі зміни статі. Про це повідомляє CBNNEWS.COM.
Восени 2019 року у журналі були опубліковані результати дослідження щодо поліпшення психічного здоров’я пацієнтів після операції. Проте на цьому тижні прийшов до висновку, що при повторному розгляді предмета поліпшення не було.
Щоб пояснити цю ситуацію, доктор Райан Андерсон, старший науковий співробітник Фонду спадщини Вільяма Е. Саймона за американськими принципами і державній політиці, сказав CBN News:

«Помилка людини тут також можлива» – каже Андерсон. «Але також є вірогідність того, що було обрано саме ті результати дослідження, котрі підтверджують потрібні твердження, – стверджує учений, — очевидно, ми не знаємо чи була це випадкова помилка, чи це було сплановане дослідження, метою якого було підтвердити певні припущення».

«ЗМІ приховали один із головних висновків дослідження: гормональна терапія не викликала покращення стану пацієнтів» – додав доктор. «Було оприлюднено тільки те, що хірургічна зміна статі позитивно впливає на стан пацієнтів. Але зараз і цю заяву було відізвано» – заявив Андерсон.

Андерсон, впевнений, що це дослідження було високо оцінений ЗМІ та використане в соціальних мережах для звинувачення в антинауковості усіх, хто висловлював іншу точку зору.

«Цей випадок наявно ілюструє часи, у які ми живемо. Зараз може існувати тільки одна думка: «трансгендерний перехід – розв’язання усіх проблем». Вже підтверджено великою кількістю даних, що використовувалися під час дослідження: немає ніякої користі або психологічних переваг від гормональної терапії та операцій» – сказав доктор

Райан  впевнений, що люди, які борються зі своєю власною гендерною ідентичністю, заслуговують знати правду. «Наука доводить, що гормонально-хірургічний перехід не дає пацієнтам того щастя та повноти життя, якого вони шукають. Ми повинні знайти спосіб допомогти таким людям почуватися комфортно у власному тілі. Це потребує поваги, співчуття та правдивості. Ми повинні допомогти пацієнтам, котрі почувають некомфортно у своєму тілі, знову почуватися добре. Але не за допомогою радикальної трансформації тіла, адже це не приносить бажаного щастя» – заявив Андерсон.
Він також згадав, що не бачив ніякого виправдання за неправдиві дані у ЗМІ. Проте він каже, що зараз найважливіше, на що слід звернути увагу, – це діти.

«Батькам кажуть, що діти повинні приймати препарати, що блокують статеве дозрівання. Але ці методи лікування ще зовсім невивчені. Зараз потрібно більше досліджень того, як ми можемо допомогти молоді та дітям, що почуваються некомфортно у своєму тілі. Але лікарі не повинні відразу призначати їм статеві гормони та препарати, що блокують статеве дозрівання. Батьки повинні знати факти про таке «лікування»» – сказав Райан.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!