Християнські новини

У Франції відбувся протест проти надання лесбіянкам доступу до штучного запліднення

В неділю у Франції пройшов величезний протест французів проти планів режиму Макрона дати лесбійкам безкоштовний доступ до технологій штучного запліднення, завдяки яким відтепер вони на гроші платників податків зможуть заводити дітей.
Протест організував відомий у Франції рух “Маніфест для всіх”. Він регулярно збирає пересічних французів із різних рухів на про-сімейні акції по всій країні. За словами руху, на протест вийшло 500 000 людей.
“Це ненормально”, – висловилась одна жінка на протесті, – “Найбільше лякає от що — цим законом ми привчаємо суспільство до того, що дітям у своєму житті взагалі не потрібні батьки. Ми створимо суспільство, в якому у дітей немає фундаменту та стандартів. Страшно подумати, як я зможу пояснити власним дітям, чому деякі діти виростають із двома матерями без батька.”
протести у Франції
Цікаво, що жінка, як і її чоловік, відмовились надавати свої імена — за їхніми словами у Франції за участь в подібних здорових заходах людина можна стикатися з репресіями на роботі.
Французи тримали в руках плакати зі словами “папа + мама — це найкраще для дитини!”, “всі народжуються від чоловіка та жінки” і мабуть, найбільш актуальний — дитина зі словами “хто мій батько?”.
Гаслом протесту було “свобода — рівність — батьківство”. Так організатори вирішили трохи іронізувати над гаслом французької революції “свобода — рівність — братерство”.
На контрпротест недалеко від головного протесту вийшли ліві та ліберальні активісти. Розуміючи, що поліція навряд чи захистить нормальних людей, чимало добровольців оголосились безкоштовно охороняти здорових французів.
Показово, що серед протестувальників було чимало людей в жовтих жилетах – вони давно стали символом опору режиму Макрона.

Більше про протести у Франції:

Серед таких людей був і Паскал Лефебре, 57-річний активіст. За його словами, “Це проти природи. Спершу — діти без отця. А вже далі — діти взагалі без батьків (В цьому ракурсі можна згадати про популярну нині ідею постгуманізму, яка до таких наслідків і веде — прим. Зентропи). Нічим хорошим це не закінчиться. Безкоштовна медицина у Франції призначення для лікування пересічних людей, а не для таких неподобств”.
Бажаємо французам успіхів у захисті власної культури!

Джерело: france24.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button