Домашня » Новини » У Франції відбувся протест проти надання лесбіянкам доступу до штучного запліднення

У Франції відбувся протест проти надання лесбіянкам доступу до штучного запліднення

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В неділю у Франції пройшов величезний протест французів проти планів режиму Макрона дати лесбійкам безкоштовний доступ до технологій штучного запліднення, завдяки яким відтепер вони на гроші платників податків зможуть заводити дітей.

Протест організував відомий у Франції рух “Маніфест для всіх”. Він регулярно збирає пересічних французів із різних рухів на про-сімейні акції по всій країні. За словами руху, на протест вийшло 500 000 людей.

“Це ненормально”, – висловилась одна жінка на протесті, – “Найбільше лякає от що — цим законом ми привчаємо суспільство до того, що дітям у своєму житті взагалі не потрібні батьки. Ми створимо суспільство, в якому у дітей немає фундаменту та стандартів. Страшно подумати, як я зможу пояснити власним дітям, чому деякі діти виростають із двома матерями без батька.”

протести у Франції

Цікаво, що жінка, як і її чоловік, відмовились надавати свої імена — за їхніми словами у Франції за участь в подібних здорових заходах людина можна стикатися з репресіями на роботі.

Французи тримали в руках плакати зі словами “папа + мама — це найкраще для дитини!”, “всі народжуються від чоловіка та жінки” і мабуть, найбільш актуальний — дитина зі словами “хто мій батько?”.

Гаслом протесту було “свобода — рівність — батьківство”. Так організатори вирішили трохи іронізувати над гаслом французької революції “свобода — рівність — братерство”.

На контрпротест недалеко від головного протесту вийшли ліві та ліберальні активісти. Розуміючи, що поліція навряд чи захистить нормальних людей, чимало добровольців оголосились безкоштовно охороняти здорових французів.

Показово, що серед протестувальників було чимало людей в жовтих жилетах – вони давно стали символом опору режиму Макрона.

Більше про протести у Франції:

Серед таких людей був і Паскал Лефебре, 57-річний активіст. За його словами, “Це проти природи. Спершу — діти без отця. А вже далі — діти взагалі без батьків (В цьому ракурсі можна згадати про популярну нині ідею постгуманізму, яка до таких наслідків і веде — прим. Зентропи). Нічим хорошим це не закінчиться. Безкоштовна медицина у Франції призначення для лікування пересічних людей, а не для таких неподобств”.

Бажаємо французам успіхів у захисті власної культури!

Джерело: france24.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Чому сучасні діти не вміють вчитися, не вміють чекати і насилу переносять нудьгу

Наступна Стаття

Опубліковано Дорожню карту реалізації першочергових завдань в сімейній політиці

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *