СвітХристиянські новини

Японські християни закликають молитися під час олімпіади за пробудження в країні

На початку літніх Олімпійських ігор у Токіо дві японські християнські організації закликають церкви по всьому світу мільйон годин молитися за духовне пробудження в Японії.

Джерело: christianheadlines.com

Згідно з проєктом Джошуа, християнською організацією, що базується в США, японські віруючі становлять менше одного відсотка від населення 126 мільйонів людей у ​​країні. Крім того, Японія також є другою за величиною групою не охоплених людей у ​​світі.

За повідомленням Christian Today, Японське міжнародне спортивне партнерство (JISP) та Японська євангельська місіонерська асоціація (JEMA) розпочали молитовну кампанію «Японія 1 мільйон», вони запрошують одновірців молитися хоча б одну годину під час Олімпіади, щоб Бог змінив Японію.

Пастор Кейші Ікеда, який очолює JISP, пояснив, що «його рухає бачення, як до 2024 року японська церква зросте до десяти мільйонів людей».

«Уявіть собі десять мільйонів християн в Японії… Це змінить Японію», – сказав він.

«І не лише Японію, ми могли б відправити команди з Японії в інші країни, куди багато хто не може потрапити, оскільки наш паспорт найсильніший у світі».

Працюючи над цим баченням, Ікеда поділився тим, як спочатку сподівався охопити 1 мільйон японців протягом «олімпійського року», але зусилля зупинила пандемія COVID-19.

Проте, «двері до молитви» залишались відкритими.

«Коли було важко, рання Церква переходила в сезон молитви, – пояснив пастор. Ми віримо, що це те, що Бог говорить Церкві в Японії. Ми не можемо зараз виконати заплановану місію, але можемо молитися».

На вебсайті Japan 1 Million люди можуть записати кількість годин молитви та отримати доступ до оновлень під час Олімпійських і Паралімпійських ігор.

«Це масовий рух людей по всій Японії та всьому світі, – сказав Ікеда. Люди, які хочуть зібратися, щоб побачити рух Бога в Японії. Це бачення мільйона годин молитви за Японію захопило наші серця. Ми ділимося цим з усіма, з ким можемо».

Читайте також:

На момент написання цієї статті близько 1975 людей або груп підписалися на кампанію, в межах якої відбулись 140 254 години молитви.

Групи Onfire Japan та додаток YouVision Bible також запустили 17-денний молитовний путівник під назвою Pray 4 Japan. Він доступний англійською та японською мовами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button