Світ

Північнокорейських християн відправили у віддалене село за те, що вони мали Біблію

За те, що вони мали Біблію, групу північнокорейських християн відправили до віддаленого села на каторжну роботу з обмеженими пайками.

Джерело: persecution.org

Open Doors UK нещодавно поділилася історією Бей (ім’я змінене з міркувань безпеки), християнської лідерки, у якої знищили Біблію і змусили жити у вигнанні, але вона відмовляється покинути свою підпільну церкву в Північній Кореї.

Бей проводить свій день, працюючи на полі, збираючи врожай у селі, в якому вона змушена жити. Вночі вона та її сусіди закривають вікна ковдрами, запалюють маленьку свічку й сідають у тісне коло, перш ніж дістати книгу для читання.

«Не хлібом єдиним живе людина, але кожним словом, що виходить із уст Божих», — читає вона.

Хоча Бей запропонували залишитися в Китаї, вона відмовилася від цієї пропозиції і продовжує служити своїй підпільній церкві. Нижче наведено її нещодавній лист, отриманий співробітниками OD в Китаї.

«Дорогий брате,

З нам все добре і ми в мирі через благодать Ісуса Христа і ваші молитви. Коли нашу Біблію знайшли, її одразу знищили. І оскільки ми християни, ми були заслані до віддаленого села без жодних шансів виїхати. Робота тут важка. Раціон обмежений. Ми завжди голодні та хворі.

Нам потрібно добувати їжу, щоб вижити. Але кожного ранку, відкриваючи очі, я відчуваю присутність Господа і дякую нашому батькові Богу, що я ще достатньо сильна, щоб бути Його слугою.

Людина живе не хлібом єдиним, а кожним словом, що виходить із уст Божих.

Попри те, що це було важко, я нещодавно змогла перетнути кордон з Китаєм. Там я зустрілася з іншими християнами. Вони дали мені їжу, ліки й – з ласки Божої – нову Біблію.

Мені запропонували зупинитися в Китаї. Це означало б свободу. Але я не можу покинути свою сім’ю і церкву, якою б маленькою вона не була.

З твоєї точки зору, брате, наші страждання мають виглядати так, ніби ми живемо проклятим життям. Проте ми бачимо це як благословення, тому що це найкоротший шлях до Отця.

Але, брате, я маю ще одне прохання, щоб ти надіслав нашу вдячність тим, хто продовжує молитися за нас.

Натомість ми будемо залишатися здоровими і продовжуватимемо поширювати Євангеліє по всій Північній Кореї.

Твоя сестра у Христі».

Будь ласка, продовжуйте тримати у своїх молитвах відважних північнокорейських християн, таких як Бей, оскільки вони живуть у країні, яка вважається найбільш ворожою до християнства у світі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button