АктуальнеБлог Олександра Савича

Чому вознесіння Ісуса важливе для нас?

Чому ми згадуємо день «розставання» з Ісусом?

Вознесіння є завершенням роботи спасіння Христа на землі!

Без вознесіння не буде Доброї новини! Не буде Євангелії – будуть спогади, але не буде майбутнього! Не буде перемоги! Не буде вічності!
Ісус звершив план спасіння – помер за гріхи людей. Бог воскресив Його, ствердивши цим, що Він прийняв цю жертву. Після цього Ісус 40 днів являвся учням і стверджував їх особисту віру, дав їм засвідчення. Він дозволив їм торкнутись свого тіла, Він їв перед ними.
В нього було нове, переображене тіло, воно отримало нові можливості. Це початок нової реальності, коли весь світ буде преображений силою Бога.

Отже – Ісус пережив смерть, щоб кожний, хто вірує в нього мав життя вічне. Питання у вознесінні – чи Бог прийме Його в тілі? Чи пустить його в небо? Так !
Наша людськість не може потрапити на небо, але оскільки Ісус в тілі може бути в небі, значить і ми, в нашій людськості зможемо бути в небі, бо Ісус є там.

Вознесіння є виконанням пророцтв

Ісус сказав, що він не тільки помре і воскресне, але піде до Отця ( Івана 6:16. 16:5,10,28.
Він обіцяв і вознісся перед учнями своїми.
В День П’ятидесятниці Петро проповідує, і він цитує з СЗ Ісус помер, воскрес і далі згадка про Давида 25-28, як він пророкує про вознесіння Ісуса…
Вознесіння Ісуса була передбачено за тисячу років до народження Ісуса, і Давид очима віри пророкував про Господа який буде піднесений і сяде праворуч Бога.
Що це значить для нас? ЦЕ ЗНАЧИТЬ ВСЕ! Івана 14 – віруйте в мене та в Бога віруйте… я йду приготувати місце. Ось чому Він пророкував до того як він помер і зробив і тому він каже я йду і хочу щоб ви там були. Ісус говрить що коли прийде час, і наше місце буде готове – ми підемо до Нього.
Якщо вознесіння правдиве, то і небо правдиве, і якщо небо правдиве, тому смерть не кінець, бо є Небо! Нашим останнім домом буде небо (Ів. 14:2-3)

Вознесіння Ісус відкриває служіння Духа Святого

Без Духа Святого не буде церкви!
Вознесіння важливе, бо якби Ісус не повернувся до Отця, він би не зміг послати обіцяного Духа (Івана 16:5-15).
Дух Святий стане новою реальністю для учнів!
Бог тепер працює в створені нової людини -нової общини – ЦЕРКВИ. Ця праця починається з чекання… Це означає, що завдання, яке мають виконати учні, вони не можуть виконати без Духа Святого! Це буде наступний крок для їх зрілості в вірі.
Вони не повинні піти з світу, вони повинні піти в світ.
Вони не знають коли, і не знають всіх викликів які їх чекають, але Ісус каже що з ними буде Дух – він буде наставляти і супроводжувати їх.

Вознесіння Ісуса гарантує Його повернення

Без вознесіння не буде повернення!
Ісус возноситься не кудись, за межі орбіти, а в конкретне місце. Ціллю цього було показати учням, що Ісус йде додому. Він не щез раптово, що більше не можна було Його побачити. Він поступово віддалявся у них на очах, після чого хмара (можливо хмара Божої слави) сховала його з їх очей. І тут же з’явились ангели якы сказали, що він повернеться ТАКИМ ЖЕ ЧИНОМ як і пішов.
Тож сьогодні на небі Він наш Первосвященник, який дає нам потрібну благодать для життя та служіння (Євр. 4:14-16). Благодать знаходиться тільки в Ісуса!
І Він наш Заступник перед Отцем, прощаючи гріхи, коли ми їх визнаємо (Івана 1:9-2:2).
Він піднесений та прославлений Голова церкви зараз працює в своїх людях і допомагаючи їм виконати Його цілі (Марк. 16:19-20)
[sc name=”futerblock” ]  

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олександр Савич

Засновник церкви «Голгофа» в 2004 р. Одружений з Натальою Савич, батько трьох дітей. Магістр служіння. Викладач пасторських дисциплін. Академічний декан Української Баптистської Теологічної Семінарії, керівник програми "Бакалавр пасторського служіння"

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button