СвітХристиянські новини

Прокуратура Варшави заступилася за християнина, якого звільнили з ІКЕА

Варшавська прокуратура звинуватила HR-менеджера ІKEA за звільнення співробітника, який виступив проти ЛГБТ. За порушення прав працівників з релігійних мотивів менеджеру з персоналу загрожує штраф або обмеження волі на строк до двох років.
Інцидент стався в травні минулого року. Працівник відмовився брати участь в заході, що підтримує людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. У коментарі до статті, викладеної на корпоративному порталі ІКЕА, він процитував два вірші з Біблії: «Горе тому, через якого приходить гріх» і «Той, хто вступає в фізичний контакт з чоловіком, як з жінкою, робить гидоту». Компанії IKEA порахувала це порушенням принципів терпимості і звільнила співробітника. Після цього чоловік подав на компанію до суду.

«Мене вразило все це, адже я був прийнятий просто продавати меблі. Але хочу підкреслити, що я католик, і це не мої цінності », – пояснював співробітник.

Розслідування тривало майже рік, пише польське видання Gazeta.pl.
У прокуратурі не погодилась з доводами юристів ІКЕА і заявили, що звільнення співробітника було результатом свавільних оцінок і упереджень роботодавця. Таким чином, менеджер по персоналу порушив статті 53 і 54 Конституції Польщі, де кожному громадянину гарантується свобода віросповідання і свобода слова.

«Запис співробітника з цитатами в лапках була нападом на конкретну людину серед колег, а відповіддю на попередню дію роботодавця», – пояснили в прокуратурі.

Польський офіс ІКЕА поки не коментує це питання, зазначає Wyborcza.pl.
Джерело: bog.news
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!