Україна

У Черкасах християни влаштували Різдвяне свято для дітей бійців ООС

2 січня близько 200 дітей з Черкас та Черкаської області відвідали різдвяне свято та отримали подарунки. Серед них діти загиблих бійців ООС та тих, хто зараз захищає нашу країну.

Джерело: R500Chekasy

«Різдво − чудова нагода для того, аби дарувати радість. Ми хотіли хоч якоюсь мірою подякувати бійцям, які віддали своє життя за Україну та тим, хто зараз боронить нашу державу. Зробити щось приємне для їхніх родин. Тому і влаштували таке свято», − заявляє Валерій Бєляєв, голова обласного комітету Руху Реформації.

різдвяне свято

Юні учасники свята приїхали з п’яти районів Черкаської області: Золотоніського, Кам’янського, Канівського, Чехлінського, Чорнобаївського та Черкаського міського. Дітям представили інтерактивні програми з іграми та піснями, виступи дитячих письменників Черкас, лялькова вистава «Різдвяні ігри».

Реформаторський рух також планує порадувати подарунки дітям-сиротам та дітям з інвалідністю, запустити різдвяний тролейбус із колядками та завершити низку заходів традиційним молитовним сніданком.

Читайте також:

Особлива подяка партнерам під час свята: Міністерству справах ветеранів, Готельний центр в особі Віктора Дівнича та корпорація «Сенат» в особі Сергія Козела.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!