Мультимедія

Чи народжуються люди хорошими? – Денніс Праґер

Чи є люди хорошими за своєю суттю? Денніс Праґер вважає, що відповідь на це питання визначає практично всі світоглядні погляди людини. А ви згодні з ним?

З наших університетів, газет і телешоу відомо, що зовнішні сили є причиною злочинності. Якби не бідність, кількість вбивств та зґвалтувань були б набагато нижчими. Якби не расизм, внутрішні міста Америки були б набагато багатішими. Так далі, і так далі.

В основі цього переконання лежить те, що люди в основному хороші, а суспільство робить їх поганими. Це уявлення просто не відповідає дійсності.

Як пояснює Денніс Праґер у цьому відео, людська природа, в принципі, погана. Хоча, в принципі, це не погано. Люди народжуються більш-менш нейтральними. І батьки, вчителі і, так, суспільство зобов’язані перетворити дітей на хороших дорослих. Це не відбувається самостійно.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Люди народжуються більш-менш нейтральними”
    Маячня, не існує нейтральності. Людина народжується духовно мертвою і з гріховною природою, і максимум, що можуть батьки і вчителі це зробити “культурного” грішника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button