Баптисти

Звернення Ради Союзу ЄХБ щодо продовження молитви за Україну

На робочому засіданні Рада Союзу ЄХБ підготувала звернення до церков щодо молитви за мир в Україні. Генеральний секретар Всесвітнього баптистського альянсу Елайджа Браун звернувся до братів і сестер в Україні разом із регіональними старійшинами.

Першим до церков та усіх християн звернувся голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк, наголосивши на необхідності посилення молитов та посту:

«Дорогі брати й сестри та служителі церков! Ми сьогодні звертаємось до вас, як Рада Союзу і перед загрозою військової агресії, про яку відомо сьогодні всьому світу. Ми закликаємо всі церкви по-особливому посилити наші молитви, наші пости до Господа за те, щоб Він благословив Україну. Ми також дякуємо сьогодні всім християнам у всьому світі, які спостерігаючи за подіями в Україні моляться за нас. І ми твердо переконані, що коли діти Божі кличуть до свого Небесного Отця, Він – Всемогутній Бог! Він знає кожного! Він дасть нам відповідь і ми віримо слову, яке сказано самим Богом, що коли народ упокориться, коли люди будуть кликати Його ім’я, то Він почує з неба й благословить наш край. Тому ми зберігаємо спокій і бажаємо, щоб кожна церква і кожен християнин був наповнений небесним миром. Щоб ми продовжували служити в таких непростих умовах, в невідоме завтра, щоб ми йшли разом об’єднуючись і з повною вірою, що Господь дасть свою відповідь. Закликаємо до молитви й дякуємо за те, що разом з нами є наші брати й сестри по всьому світу, які готові нас підтримати й разом пройти цей непростий період. Молимося разом, кличемо до Нього і продовжуємо наше служіння, і всі наші служителі з усіх регіонів України, всі наші області, як ніколи сьогодні об’єднані для того, щоб стукати в небо і Господь благословить Україну».

Читайте також: 

Також після промови Антонюка, до віруючих України через перекладача звернувся Генеральний секретар Всесвітнього баптистського альянсу Елайджа Браун:

«Мої дорогі брати та сестри! Велика радість й благословення бути сьогодні з вами в Україні. Ви належите до неймовірної сім’ї баптистів, яка є по всьому світі. І вся ця сім’я зараз молиться про вас. Впродовж наступних тижнів будуть зустрічі баптистів в Азії, Африці й керівництво всесвітнього альянсу баптистів збереться разом. Вони збираються посвячено молитися за Україну й за мир у вашій країні. Ми покладаємося на вас. Ваша сім’я любить вас. В книзі послання апостола Павла до Тимофія в другому розділі сказано: «Для слова Божого немає в’язниці». Можливо війна та насилля панує, голод і біда можуть бути перед нашим лицем, питання релігійної свободи може бути під загрозою і цьому, здається, немає кінця. Але ніщо і ніхто не може зупинити слово Боже. Євангеліє не можна ув’язнити. Тому тримайтеся міцно Євангелії, живіть сміливо з вірою, тому що те, що Бог робив в минулому, Він знову буде робити в майбутньому. Нехай Господь благословить вас і береже. Люблю вас в ім’я Ісуса. Амінь».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button