Мультимедія

«Чи можна бути хейтером? Про ненависть, критику і хейт». Нове відео від команди «У Фокусі»

Команда  «У Фокусі» випустила нове відео − «Чи можна бути ХЕЙТЕРОМ? Про ненависть, критику і хейт». Прем’єра о 18:00, рекомендуємо переглянути, підписатися на канал і поширити у соціальних мережах.

Сьогодні поняття «хейтер» дуже поширене. Через соцмережі всі тролі повилазили зі своїх нір, щоб показати всю свою сутність. А інколи й прості люди піддаються спокусі, щоб виразити свою НЕНАВИСТЬ.

Скажете, що попереднє речення вийшло грубим? А ми всього лиш переклали «HATE» на українську.

Але часто ми просто хочемо висловити критику, бо Біблія дійсно говорить про важливість докору. Тоді як правильно відноситися до цієї непростої теми? Як правильно докоряти? Чи можна критикувати? Нам здається, що ми знайшли відповідь…

Про англицизми, соцмережі, ненависть до Бога й людей, та праведний хейт − в сьогоднішньому випуску!

Читайте також:

«У Фокусі» − команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент, це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету укріплювати в вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Дивитися відео тут:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button