Медіа новиниХристиянські новини

Сергій Демидович запустив нове реаліті-шоу «Третій шанс»

Український пастор церкви «Добра вість» в Словянську, журналіст, громадський діяч, композитор й телеведучий Сергій Демидович запустив новий соціальномедійний проєкт «Третій шанс». Це короткі серії про те, як людина намагається виправити помилки минулих років і почати все спочатку. Повідомляє bog.news.

«Це шанс розповісти всьому світу про реальні, невигадані життєві драми і людські долі», – зазначають автори проєкту.

Перший сезон складається з 9 серій. Прем’єра шоу відбулася 20 лютого на YouTube-каналі «Третій шанс».

 «Ми покажемо шлях, якому пройшов Нік Демидович, шукаючи свою біологічну матір. Він хотів зуміти пробачити її та зрозуміти, чому вона залишила його. Ніхто з нас не припускав, як драма розгорнеться», – розповідає автор проєкту Сергій Демидович.

Творці зазначають, що кожен з нас шкодує про щось, що сталося в минулому. Можливо, вже перша серія спонукає глядачів до виправлення цих помилок.

Читайте також:

На каналі уже є дві серії проєкту. Їх можна переглянути, нижче, або на каналі https://www.youtube.com/channel/UCmZoikU27Xz1AuFcw0pMdnA/featured

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button