Мультимедія

Яке воно – життя пастора? Інтерв’ю з успішними пасторами / Думка трьох №1

Пастори – лідери, наставники, душеопікуни, промовці Божого Слова! Сильні люди, поставлені Богом! Але чи завжди їм легко?

Які труднощі виникають у їхньому житті? Яка їхня проповідь є улюбленою для них, та хто найбільше вплинув на їхнє життя? Це все в новому шоу на каналі «У Фокусі» – Думка трьох.

Ви дивитеся рубрику Думка трьох, куди ми запрошуємо 3-х гостей, яких поєднує спільна сфера, і розпитуємо про неї. Сьогодні − пастори.

«У Фокусі» − команда молодих людей, яка прагне доносити Божий погляд на світ та речі, які відбуваються в ньому. «УФ» прагне досягати молоду аудиторію через якісний відео-контент, це платформа для різних авторів, які знають Бога і мають за мету укріплювати в вірі своїх братів та сестер, а також доносити Євангелію до тих, хто ще не знає про Ісуса Христа.

Дивіться також:

Відеоігри – гріх? Чи можна залипати?
https://youtu.be/l2xfzUw04rk Можливо самі відеоігри важко назвати гріхом, але багато дітей, підлітків, молоді витрачає на цей вид розваг дуже багато часу. Як боротися з цією проблемою і в чому її…

 

Моліться за наше служіння. А також, якщо ви маєте бажання з нами співпрацювати пишіть на цю скриньку: infocus.media.ua@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button