Новини суспільства

У Києві ув’язнили відомого капелана і християнського активіста Ігоря Плохого

Голосіївський суд міста Києва кинув за ґрати Ігоря Плохого − відомого протестантського пастора, капелана, громадського активіста, учасника оборони столиці, одного з авторів нашого видання «Слово про Слово».

Джерело: facebook.com/bojcenko

«Голосіївський суд міста Києва кинув за ґрати відомого протестантського пастора, капелана, громадського активіста, учасника оборони столиці, мого близького друга з яким з перших днів війни разом ми робили усе можливе, а іноді і неможливе задля захисту України, Ігоря Плохого», – повідомляє депутат Київської міської ради Павло Бойченко

Ігорю Плохому обрано запобіжний захід – 60 днів під вартою із можливістю внесення застави.

Павло Бойченко пише, що звинувачення, які висунуті проти капелана безглузді та бездоказові, а справа проти нього сфабрикована. Друзі капелана повідомляють, що будуть боротися за справедливість та чесне ім’я священнослужителя.

Ігор Плохой

Ігорю Плохому інкримінують статтю 201-2 Кримінального кодексу України: «Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги».

Влітку він придбав автомобіль для потреб своєї капеланської роботи в Збройних силах України. Проте був незадоволений технічним станом отриманого транспортного засобу. А тому відразу після технічного огляду вирішив повернути його й отримати назад сплачені кошти. І от саме через факт повернення сплачених коштів тепер Ігорю інкримінують нібито продаж гуманітарної допомоги, оскільки даний автомобіль був ввезений на митну територію України як гуманітарний вантаж.

Окремо слід звернути увагу, що навіть повернутих Ігорю коштів було орієнтовно на 20 тисяч гривень менше, ніж він сплатив за отримання цього автомобіля. Відповідна стаття КК чітко вказує ознаку злочинного умислу «з метою отримання прибутку». А тому достатньо жорстке і невмотивоване рішення суду викликає подив як адвокатів Ігоря Плохого, так і людей, близько ознайомлених зі справою.

Як зазначається, ситуація навколо Ігоря Плохого була штучно організована підставними особами, які діяли під прикриттям Національної поліції.

«Ігор Плохой – багаторічний і досвідчений військовий капелан. Користується великим авторитетом серед військовослужбовців і офіцерів. Він тісно взаємодіє з християнськими церквами різних конфесій, має прекрасну репутацію.

Побратими Ігоря Плохого просять допомогти зі збором коштів на заставу. Картки доньки Ігоря:

5168 7520 1261 6275
5457 0850 0003 7265

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button