Сім'яХристиянські новини

В Україні майже 60% розлучень за 2019 рік. Оприлюднена статистика

Згідно з даними Держстату України в Україні дуже невтішна статистика розлучень яка свідчить про руйнацію інституту сім’ї. Так, згідно з даними Державної служби статистики України кількість шлюбів за 2019 – 237 858, а розлучень – 138 005.
У 2018 році кількість розлучень складала 153 949, в той час як укладено шлюбів було 228 411. Тобто, порівнюючи 2019 рік з 2018 ми бачимо, що на деякий відсоток розлучення дійсно зменшилися, але це кілька відсотків, які насправді не вселяють великої надії.

Суспільство потребує негайних дій щодо того, аби навчати молодих людей, які збираються укласти шлюб, основам сім’ї. Адже ми живемо у час, коли перед сім’єю є багато загроз і викликів, що потребує особливого ставлення держави і громадян до сімейних питань.

Крім цього, ми бачимо серйозну  кампанію по руйнуванню залишків сімейної політики: триває агресивне впровадження гендерної ідеології в усі сфери, аби остаточно зруйнувати сімейні цінності, готуються закони, аби заборонити критику збочень та надати особливі права для аморальних ініціатив і т.д.

У більшості областей України ліквідовано головні управління у справах сім’ї та молоді, замість яких створено відділи або взагалі сектори з питань сімейної політики у складі двох-трьох осіб, на які покладено цілий комплекс питань, пов’язаних як з реалізацією державної політики з питань сім’ї, так і з протидією торгівлі людьми, а також з оздоровленням та відпочинком дітей тощо, що очевидно вкрай негативно впливає на ефективність роботи таких підрозділів.

Враховуючи вказане, країна потребує термінових рішень щодо сімейної політики, мають бути створені відповідні відомства та залучені кращі фахівці аби створити умови для розвитку та впровадження ефективної сімейної політики, адже успіх держави можливий лише тоді, коли в її основі лежить міцна повноцінна сім’я та вічні цінності.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button