війна

Агресію Кремля підтримують 75 % росіян

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, внаслідок кремлівської пропаганди близько 75 % росіян підтримують агресію проти України.

Джерело: Цензор.НЕТ

Як зазначив представник воєнної розвідки Вадим Скібіцький, такий результат є наслідком тривалої пропаганди, яка говорить про те, що Захід є ворогом росії, що було ще при Радянському Союзі.

«Політика кремля − це не політика всього населення рф. Хоча, за деякими оцінками, 75 відсотків населення Росії підтримують війну проти України. Це результат кремлівської пропаганди протягом тривалого часу, понад 10 років. Ми спостерігали таку ситуацію за часів Радянського Союзу, така ж загроза. Хто ворог? Захід. Це теж саме. Нічого нового», – зазначив представник воєнної розвідки України. 

Читайте також:

Водночас у вересні політичний аналітик Ольга Курносова заявила, що якщо на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну за продовження війни виступали 72 % росіян, то зараз таких 45 %.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Наразі, напевно, важко – більш-менш точно та досить об’єктивно – оцінити ступінь загальної підтримку й схвалення пересічними росіянами варварської агресії кремля проти України. Тим паче, що за умов пануючого в сучасній рф, по суті, тоталітарно-фсбшного режиму, які-небуть незалежні соціологічні дослідження там просто неможливі.
    Разом з тим, як і раніше, залишається незаперечним фактом, що така підтримка є досить високою й вагомою в російському суспільстві. В т. ч., на жаль, і серед тамтешніх “євангельських християн”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!