Блог Ренді Маршалла

Час вражати чи інвестувати?

У мене найкраща робота у світі: розмовляти з сотнями, навіть тисячами одночасно. Однак … у віці 71 року я прийшов до тривожного висновку: час все переосмислити.
Я мав честь публічно виступати протягом останніх 50 років. Я відвідав 6 континентів. У мене були зустрічі з урядовцями та бізнесменами найвищого рівня.
Для мене було великою честю заробляти на життя тим, що я дуже люблю. При цьому подорожувати, працювати з сильними лідерами, чути історії про дивовижну мужність, що виникає із щирого відчаю..
Безсумнівно, насіння може бути посаджене, нові думки можуть втручатися у старі думки для росту і змін. Можливо, 5% глядачів дивляться на життя з іншої точки зору, кінець кінцем.
Відверто кажучи, я безмірно вдячний, що хтось приходить до мене, насправді слухає і хоче стати кращим. Але … ось що я виявив:

Ви можете справляти враження на людей здалеку, але впливаєте на людей тільки поблизу.

У цю пору року я засипаний багатьма листами із запрошенням виступити в кінці року. Вражаючі цифри, здається домінують над сценарієм. Я не проти цифр. Вони представляють людей. І я припускаю, що цифри правильні, навіть якщо час від часу приголомшують. Ведення рахунку має своє місце.
Але ось що мене турбує в наші дні: особисте життя людини, яка рухається від відчаю до надії, яка губиться в натовпі. Дитина, яку кинули його біологічні батьки, а вона відчайдушно мріє, щоб її усиновили; але дитину залишили одну та без єдиного слова підтримки. Мама або тато, що невтомно виховують підлітка, але все ще хочуть гратися з ним і дивуються чому він відчуває себе таким спустошеним.
Нещодавно протягом 10 днів у нас гостювало 12 онуків під нашим дахом, від 3 до 13 років. Прекрасні діти — галасливі, безупинні, ті, що створюють бардак.
Ось питання, яке я собі задаю … Чому я готовий пролетіти 6000 миль в серце Африки, щоб працювати з сиротами, коли на відстані 100 футів від мене є заняття на все життя, що вимагає інвестицій і підтримки?
Я розумію, що це не питання або-або, а скоріше час розстановки пріоритетів і зобов’язань.

До цього часу я постійно ухилявся, щоб зайнятися «проблемами світу» і своїм місцем в ньому. Моя новорічна резолюція на 2019 рік складається в того, щоб працювати над 12 наданими мені інвестиційними можливостями: Олівія, Маршалл, Бауер, Ліла, Лоуен, Беар, Енні, Макс, Сем, Чарлі, Мей і Джон Девід.
У Ісуса було 12 учнів і він змінив світ. Як? Він проводив з ними свій час, навчив їх того що знав, подорожував з ними, сміявся разом з ними.
Отже … можливо, я також можу провести час з 12 маленькими учнями й змінити світ також?

Думаю, прийшла моя пора перейти від тимчасового враження до вічного інвестування.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button