Домашня » Блог Ренді Маршалла » Час вражати чи інвестувати?

Час вражати чи інвестувати?

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

У мене найкраща робота у світі: розмовляти з сотнями, навіть тисячами одночасно. Однак … у віці 71 року я прийшов до тривожного висновку: час все переосмислити.

Я мав честь публічно виступати протягом останніх 50 років. Я відвідав 6 континентів. У мене були зустрічі з урядовцями та бізнесменами найвищого рівня.

Для мене було великою честю заробляти на життя тим, що я дуже люблю. При цьому подорожувати, працювати з сильними лідерами, чути історії про дивовижну мужність, що виникає із щирого відчаю..

Безсумнівно, насіння може бути посаджене, нові думки можуть втручатися у старі думки для росту і змін. Можливо, 5% глядачів дивляться на життя з іншої точки зору, кінець кінцем.

Відверто кажучи, я безмірно вдячний, що хтось приходить до мене, насправді слухає і хоче стати кращим. Але … ось що я виявив:

Ви можете справляти враження на людей здалеку, але впливаєте на людей тільки поблизу.

У цю пору року я засипаний багатьма листами із запрошенням виступити в кінці року. Вражаючі цифри, здається домінують над сценарієм. Я не проти цифр. Вони представляють людей. І я припускаю, що цифри правильні, навіть якщо час від часу приголомшують. Ведення рахунку має своє місце.

Але ось що мене турбує в наші дні: особисте життя людини, яка рухається від відчаю до надії, яка губиться в натовпі. Дитина, яку кинули його біологічні батьки, а вона відчайдушно мріє, щоб її усиновили; але дитину залишили одну та без єдиного слова підтримки. Мама або тато, що невтомно виховують підлітка, але все ще хочуть гратися з ним і дивуються чому він відчуває себе таким спустошеним.

Нещодавно протягом 10 днів у нас гостювало 12 онуків під нашим дахом, від 3 до 13 років. Прекрасні діти — галасливі, безупинні, ті, що створюють бардак.

Ось питання, яке я собі задаю … Чому я готовий пролетіти 6000 миль в серце Африки, щоб працювати з сиротами, коли на відстані 100 футів від мене є заняття на все життя, що вимагає інвестицій і підтримки?
Я розумію, що це не питання або-або, а скоріше час розстановки пріоритетів і зобов’язань.

До цього часу я постійно ухилявся, щоб зайнятися «проблемами світу» і своїм місцем в ньому. Моя новорічна резолюція на 2019 рік складається в того, щоб працювати над 12 наданими мені інвестиційними можливостями: Олівія, Маршалл, Бауер, Ліла, Лоуен, Беар, Енні, Макс, Сем, Чарлі, Мей і Джон Девід.

У Ісуса було 12 учнів і він змінив світ. Як? Він проводив з ними свій час, навчив їх того що знав, подорожував з ними, сміявся разом з ними.

Отже … можливо, я також можу провести час з 12 маленькими учнями й змінити світ також?

Думаю, прийшла моя пора перейти від тимчасового враження до вічного інвестування.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Виявилося, що більшість нобелівських лауреатів — християни

Наступна Стаття

В США різко скорочується кількість християн

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *