Україна

День переходу на літній час в Україні у 2023 році: відома точна дата

Українці переводять годинники двічі на рік, аби зекономити електроенергію та подовжити світловий день. Ця традиція була започаткована ще в 1981 році, а відтоді стала регулярною практикою.

Джерело: ТСН

Тепер українці переходять на літній час в останню неділю березня та на зимовий час в останню неділю жовтня. Цього року перехід на літній час відбудеться 26 березня, коли годинники потрібно буде перевести на 1 годину вперед о 03:00 ночі.

Сьогодні більшість електронних годинників переходять на літній або зимовий час автоматично, за встановленими налаштуваннями. Тому, якщо ви користуєтеся електронними годинниками, їхнє налаштування зміниться автоматично. Але власники механічних годинників повинні налаштувати їх вручну.

Читайте також:

Перехід на літній час може мати негативний вплив на здоров’я людини, зокрема на серце та імунну систему. Важливо підготуватися до переходу на новий час, зокрема змінити режим сну заздалегідь, займатися фізичними вправами та проводити час на свіжому повітрі. Такі заходи допоможуть зменшити вплив переведення годинника на організм людини.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button