Християнські новини

В США різко скорочується кількість християн

Згідно з останнім дослідженням Pew Research Center релігійний ландшафт США продовжує швидко змінюватися.
У телефонному опитуванні Центру, проведеному у 2018 і 2019 роках, 65% дорослих американців називають себе християнами, коли їх запитують про їх релігійну приналежність, що на 12 процентних пунктів менше, ніж десятиліттям раніше.
Тим часом, частка нерелігійного населення, яке описує свою релігійну приналежність як атеїстів, агностиків або індиферентних до релігії, в даний час складає 26% в порівнянні з 17% у 2009 році.
Помітними темпами скорочується частка і католиків, і протестантів. В даний час 43% дорослого населення США ідентифікують себе з протестантизмом, у порівнянні з 51% у 2009 році. І кожен п’ятий дорослий (20%) є католиком в порівнянні з 23% у 2009 році. При цьому на частку атеїстів в даний час припадає 4% дорослого населення США, у порівнянні з 2% у 2009 році; агностики складають 5% дорослого населення США, у порівнянні з 3% десятиліття тому; і 17% американців тепер описують себе як які не належать до релігійних конфесій, в порівнянні з 12% у 2009 році. Частка представників нехристиянських релігій незначно зросла.

“Ці дані, безумовно, викликають подальшу дискусію про майбутнє віри в Америці”, – сказав Біллі Хеллоуелл в аналізі даних Pew, опублікованих на Pure Flix Insider. Pure Flix – компанія, що розповсюджує фільми та телебачення, яке виготовляє християнський контент загалом вважається консервативним, вони створили серіал “Бог не помер”.

Безумовно, Сполучені Штати залишаються домом для більшості християн, ніж будь-яка інша країна світу, але релігійний ландшафт США помітно змінюється.
 
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button