Домашня » Новини » В США різко скорочується кількість християн

В США різко скорочується кількість християн

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Згідно з останнім дослідженням Pew Research Center релігійний ландшафт США продовжує швидко змінюватися.

У телефонному опитуванні Центру, проведеному у 2018 і 2019 роках, 65% дорослих американців називають себе християнами, коли їх запитують про їх релігійну приналежність, що на 12 процентних пунктів менше, ніж десятиліттям раніше.

Тим часом, частка нерелігійного населення, яке описує свою релігійну приналежність як атеїстів, агностиків або індиферентних до релігії, в даний час складає 26% в порівнянні з 17% у 2009 році.

Помітними темпами скорочується частка і католиків, і протестантів. В даний час 43% дорослого населення США ідентифікують себе з протестантизмом, у порівнянні з 51% у 2009 році. І кожен п’ятий дорослий (20%) є католиком в порівнянні з 23% у 2009 році. При цьому на частку атеїстів в даний час припадає 4% дорослого населення США, у порівнянні з 2% у 2009 році; агностики складають 5% дорослого населення США, у порівнянні з 3% десятиліття тому; і 17% американців тепер описують себе як які не належать до релігійних конфесій, в порівнянні з 12% у 2009 році. Частка представників нехристиянських релігій незначно зросла.

“Ці дані, безумовно, викликають подальшу дискусію про майбутнє віри в Америці”, – сказав Біллі Хеллоуелл в аналізі даних Pew, опублікованих на Pure Flix Insider. Pure Flix – компанія, що розповсюджує фільми та телебачення, яке виготовляє християнський контент загалом вважається консервативним, вони створили серіал “Бог не помер”.

Безумовно, Сполучені Штати залишаються домом для більшості християн, ніж будь-яка інша країна світу, але релігійний ландшафт США помітно змінюється.

 

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Час вражати чи інвестувати?

Наступна Стаття

Кампанія по поліпшення шлюбів скоротила кількість розлучень на 20%

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *