Християнські новини

Трамп виступає за повернення уроків Біблії в школах

Президент Дональд Трамп підтримав зусилля законодавців у кількох штатах, які ініціюють повернути біблійне навчання в державні школи США.
«Багато штатів вводять викладання біблійних азів, даючи учням можливість вивчати Біблію. Повертаємося до витоків? Чудово!» – написав Трамп в Twitter 28 січня.
Вивчення Біблії
В 6 контрольованих республіканцями законодавчих зборах штатів добиваються прийняття закону, який би дозволив би державним школам проводити факультативні заняття по вивченню. Нового та Старого Завітів.
Аналогічні законопроекти розглядають у Флориді, Індіані, Міссурі, Північній Дакоті, Вірджинії  та Західній Вірджинії.

Більше про Дональда Трампа:

Критики ініціативи стверджують, що біблійні уроки в державних школах поставлять під загрозу розділення церкви й держави, закріплене Першою поправкою в Конституції США.

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button