Новини культури

У Києві випустили книгу «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні»

На початку лютого книга Романа Маленкова «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні», видана у видавництві «Koмора», з’явилася у столичних книжкових магазинах. Серія вийшла в рамках мистецького проєкту до 30-річчя Незалежності України.

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

Видання виглядає як туристичний путівник до об’єктів Всесвітньої спадщини України. На основі низки чітких критеріїв ЮНЕСКО визначила сім основних природних і культурних об’єктів і внесла їх до списку заповідних територій. Також його можуть отримати 17 об’єктів з різних регіонів нашої країни.

Автор книги Роман Маленков, відомий український географ, мандрівник, краєзнавець і журналіст – головний редактор та співзасновник туристичного порталу «Україна Incognita». Це найінформативніший краєзнавчий портал в нашій країні, на якому понад 100 тис. сторінок охоплюють основні та менш відомі пам’ятки в усіх регіонах України. Робота над цим виданням тривала майже 8 років. За цей період автор зібрав детальну інформацію про кожен об’єкт, зробив власні фотографії, відібрав ключову інформацію та включив її у свою книгу «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні».

У період роботи над цим проєктом попередній перелік об’єктів поповнився Аккерманською фортецею у місті Білгород-Дністровський в Одеській області.

За словами автора, на створення цієї книги його надихнула власна колекція путівників, присвячених об’єктам ЮНЕСКО у різних країнах світу. Заповітною мрією Романа Маленкова було присвятити окреме видання українським пам’яткам з переліку всесвітньої спадщини.

«Це видання — не просто нова книга — це подія в історії України. Вперше за тридцять років незалежності вийшла книга про головні скарби нашої країни. Усе головне, відмічене знаком якості ЮНЕСКО. Така збірка повинна бути у кожній родині…», — зазначає автор.

Путівник містить понад 150 кольорових фото та безліч цікавих фактів та стане прекрасним подарунком для справжніх мандрівників та усіх, кому цікава українська спадщина.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Данило Ковальов

Журналіст газети Слово про Слово. Студент філологічного факультету ЧНУ імені Петра Могили.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button