Новини церкви

В Національному заповіднику «Софія Київська» відбулась молитва за Україну

Представники православної, греко-католицької, римо-католицької та протестантської церков разом звершили молитву за Україну в Національному заповіднику «Софія Київська».

Джерело: risu

Спільно молилися у головній пам’ятці України перед образом Богоматері Оранти: о. Георгій Коваленко, священник ПЦУ, о. Тома Кушка, священик УГКЦ, о. Петро Балог, священник РКЦ, Федір Райчинець, пастор ВСЦ ЄХБ і сестра Єлисавета Варніцька, ЧСВВ УГКЦ.

Священнослужителі молилися за український народ, армію, біженців і тих, хто їх приймає, за поранених та за тих, хто зазнає фізичних і моральних поранень, а також за лікарів, які їх лікують. За тих, хто у потребі та за волонтерів.

Також помолилися за душевний спокій всіх військовослужбовців, воїнів територіальної оборони, які загинули, захищаючи Україну, мирних жителів, які загинули від обстрілів, бомбардувань та катувань, без води, їжі та ліків – дітей, жінок та чоловіків.

Читайте також:

У Софії Київській відбулась молитва за мир в Україні

Наприкінці молитовного заходу у старовинному соборі прозвучав духовний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button