Україна

Більшість громадян України вважають справедливим і розумним відключення світла

Згідно з даними опитування Центру Разумкова, більшість громадян України вважають справедливим і розумним відключення світла через атаки окупантів на об’єкти критичної інфраструктури.

Джерело: РБК-Україна

Респондентам пропонували оцінити справедливість відключень електроенергії від 0 до 10, середній бал відповідей – 6,1 бала. Крім того, 44% респондентів високо оцінюють справедливість відключень – від 7 до 10 балів.

Вкрай незадоволені справедливістю відключень і оцінюють її від 0 до 3 балів 17% українців.

На запитання, чи задоволені респонденти діями влади та енергокомпаній щодо відключень, 55% відповіли позитивно, оцінивши їхні дії у 6,6 бала за 10-бальною шкалою.

Читайте також:

Нагадаємо, з жовтня Росія почала масований удар по Україні ракетами та безпілотниками. Основною метою цих атак були об’єкти критичної та енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього в енергосистемі України виник дефіцит потужностей, що призвело до планових та аварійних відключень електроенергії по всій країні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button