Україна

Вже 3,2 млн людей покинули Україну, а 6,5 млн осіб стали внутрішніми переселенцями

Україну залишили 3,2 мільйона біженців з початку повномасштабного вторгнення Росії. А внутрішніми переселенцями стали близько 6,5 мільйона українців. Україна швидко наближається до рівня переміщених осіб через війну в Сирії. Повідомляє агентство ООН з питань міграції у документі, опублікованому Управлінням ООН з координації гуманітарних питань.

Джерело: eurointegration.com.ua з посиланням на apnews.com

Станом на 16 березня в Україні налічується 6,48 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

Агентство ООН зауважує, що за три тижні Україна швидко наближається до рівня переміщених через війну в Сирії осіб, коли близько 13 мільйонів сирійців залишили свої будинки та переїхали як у межах країни, так і за кордон.

Зазначається, що україно-польський кордон перетнуло понад 2 мільйони осіб з 24 лютого. При цьому Варшава та Краків ще минулого тижня повідомили, що фактично вичерпали можливості приймати нових людей.

Також з такими проблеми зіткнулася Чехія, куди виїхали понад 200 тисяч українців, та Естонія з кількістю майже 19 тисяч українців.

Нагадаємо, що якщо війна Росії проти України затягнеться, тоді 9 із 10 українців можуть зіткнутися з бідністю та крайньою економічною вразливістю. Тобто до 90 % громадян нашої країни можуть обідніти. Повідомляє Програма розвитку ООН (ПРООН).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!