Новини суспільстваХристиянські новини

Біблія жестовою мовою: перекладено Євангеліє Івана, перекладається Євангелія Матвія

Християнське Місіонерське Товариство глухих та слабочуючих «Світло надії» втілює переклад Біблії жестовою мовою. Уже зроблено переклад Євангелії Івана, у процесі переклад Євангелія Матвія.

Джерело: Прес-реліз ХМТГС «Світло Надії»

У Товаристві повідомляють, що в Україні проживає приблизно 100 тисяч глухих людей. Глухі люди спілкуються переважно жестовою мовою, для цього їм потрібен переклад Біблії на їхній рідній мові, щоб вони могли читати та дізнатись про Господа і Спасителя Ісуса Христа. Після того, як Україна стала незалежною державою серед глухих почалося пробудження, глухі почали навертатися до Бога через проповіді за допомогою сурдоперекладу, жестовій мові благовісників.

У 2017 році відбулася міжконфесійна конференція з метою втілити проєкт перекладу Біблії на жестову мову. Було створено робочу групу перекладу та групу підготовки словника жестової мови біблійних слів. Було створено міжконфесійний комітет, на якому затвердили робочу групу та вибрали для перекладу Євангелію Івана.

Кожного року збирається група, яка працює над словником, щоб затвердити біблійні слова для перекладу. Протягом року вже було перекладено Євангелію від Івана. На даний час йде робота над перекладом Євангелії від Матвія.

Читайте також:

Щоб проєкт міг продовжуватися, потрібна молитовна та фінансова підтримка. Пожертви, будуть використані на словник жестової мови.

Щоб переглянути переклад Євангелії Івана можна відкрити в мобільному додатку Play Market та AppStore deafbible та на вебсайті.

Рахунок для пожертвувань: РО ХМТГС «Світло Надії»

ЄДРПОУ ЛПН: 26113919
UАЗ7305299 00000 26009030110748

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!