Варто замислитись

Людям на користь, собі на радість

Існує розповідь про одного дідуся, який усюди ходив з маленькою посудиною олії, і якщо йому доводилося проходити через двері, які скрипіли, він в петлі вливав трохи олії. Якщо ворота насилу відкривалися, він змащував засувку. І так він ходив по життєвому шляху, згладжуючи труднощі й полегшуючи шлях для тих, хто слідував за ним потім.

Люди називали його дивним дідком, але він незворушно продовжував наповнювати свою посудину олією, коли вона ставала порожньою, і змащував всі тугі місця, які йому траплялися на шляху.

Є багато людей, у яких життя скрипить і безжально тріщить з дня на день. Нічого їм не вдається. Вони потребують мастило любові, ніжності або уважності. Чи маєш ти свою власну посудину олії при собі? Будь напоготові для надання допомоги ближньому з раннього ранку. Ти можеш пом’якшити для нього весь день.

Читайте також:

Послання до Колосян 3:12:

«Одягніться, як обрані Божий, святі та улюблені, в милосердя». 

Джерело: lio.ru

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button