Баптисти

Баптистська церква деокупованої Снігурівки відкрила пекарню

Снігурівка, місто на Миколаївщині, було під контролем російських військ з березня до листопада 2022 року. Життя там все ще відновлюється, з великою кількістю людей, які втратили свої робочі місця та змогу до добробуту. Проте, Баптистська церква в Снігурівці не втрачає надії.

Джерело: BaptistsofUkraine

Церква ЄХБ нещодавно організувала кухню та відкрила пекарню у своєму домі молитви. Згідно з місіонером Сергієм Суворовим, який переїхав до Снігурівки після деокупації, Бог «дарує все необхідне для місії».

«Неймовірне перетворення пекарні відбувалось прямо перед нашими очима, − каже Суворов. − Також з’явилися люди, які готові працювати. Вони можуть не бути частиною церкви, але вони відкриті до Божого Слова».

Хліб, який випікається в церковній пекарні, став великою цінністю для місцевих жителів, особливо для тих, хто пережив окупацію. Хліб не лише задовольняє фізичну потребу, але й служить символом надії та благословення.

Читайте також:

Пекарня не просто забезпечує хлібом потребуючих. Вона стала важливим інструментом євангелізації, допомагаючи побудувати відносини з людьми, що шукають Бога. Це відкриття символізує надію та перетворення, що відбувається у Снігурівці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button