Освіта

Український Католицький Університет лідерує у рейтингу ІТ-вишів: Аналіз топ-10 університетів

У щорічному рейтингу ІТ-вишів, який публікує профільний портал DOU, Український Католицький Університет лідерує. УКУ вкотре продемонстрував виняткові показники за трьома важливими критеріями: середній заробіток випускників, рівень їхнього володіння англійською мовою та задоволеність як студентів, так і випускників якістю та результатами освітнього досвіду.

Джерело: risu

Варто зазначити, що в рейтингу враховувалися виключно дані осіб, які працюють або планують продовжити кар’єру в IT-сфері. Постійне домінування УКУ в усіх оцінюваних аспектах утримується вже три роки поспіль.

Студенти та випускники університету, з середнім балом 9,3 з 10, готові рекомендувати університет. Крім того, випускники, які здобули освіту в цьому університеті у сфері ІТ, мають можливість претендувати на високооплачувані роботи та володіють хорошим рівнем англійської мови.

На другій позиції в рейтингу Харківський національний економічний університет імені Кузнеця, який отримав високі бали за позитивними відгуками колишніх студентів ІТ. КНУ імені Тараса Шевченка, який підтримало більш ніж половина випускників, разом із Києво-Могилянською академією та Одеським національним університетом імені Мечникова розділили третє та п’яте місця відповідно.

Читайте також:

Львівський національний університет імені Івана Франка, закріпившись на 9 позиції, успішно потрапив до першої десятки. Національний університет «Львівська політехніка» посідає 11 місце. Ці університети Львова демонструють майже однакові показники зарплат студентів і випускників, рівня володіння англійською мовою та готовності рекомендувати свої університети.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button