Новини суспільстваХристиянські новини

Асоціація «Новомедіа» увійшла до переліку громадських об’єднань, які обиратимуть членів Наглядової ради НСТУ

6 березня відбулося чергове засідання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Під час заходу було ухвалено рішення про допуск громадських організацій до участі в конференції з обрання членів наглядової ради НСТУ у трьох сферах – місцевого самоврядування, фізичного виховання та спорту,  журналістики.
Для оцінки поданих документів була створена відповідна Громадська комісія. Члени комісії оцінювали організації за активною діяльністю у відповідній сфері, моніторили проведення заходів з її ініціативи та зважали, чи минуло три роки від створення громадської асоціація чи об’єднання. Після ретельного вивчення заявок, комісія подала свій висновок на розгляд Національній раді.

Під час засідання перша заступниця голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення – Ольга Герасим’юк, повідомила, що надійшло 68 заяв від громадських об’єднань. Спочатку вона зачитала перелік громадських об’єднань і асоціацій, які обиратимуть членів наглядової ради НСТУ в трьох суспільних сферах. За її словами, Нацрада допустила до участі в конференціях  у сфері місцевого самоврядування 6 організацій, у сфері фізичного виховання та спорту допущено 5 організацій, у сфері журналістики допущено 30 органіацій. Таким чином, у конкурсі на обрання членів Наглядової ради візьмуть участь 41 організація.
Потім розглядалося питання про не допуск організацій до участі. Нацрада ухвалила рішення не допускати до конкурсу 27 громадських організацій.  Під час розгляду Ольга Герасим’юк повідомила, що Нацрада зверталася до Ради Європи за експертною допомогою у питанні про не допуск деяких організацій.
За рішенням Національної ради Асоціація «Новомедіа» допущена до складу громадських об’єднань зі сфери журналістики, які обиратимуть членів Наглядової ради НСТУ. Наступним етапом обрання членів Наглядової ради НСТУ стане подання кандидатур від громадських організацій, яких вони делегуватимуть до складу наглядового органу суспільного мовника.
Попередні члени Наглядової ради НСТУякі були обрані на конференціях у 2016 році, добровільно склали свої повноваження наприкінці минулого року.

Джерело: novomedia.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button