Домашня » Про відомих » Чому заспівав хірург Аняня Удогво

Чому заспівав хірург Аняня Удогво

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Як правило, творчі здібності людини формуються ще в дитинстві, але Аняня Удогво дуже довго не здогадувався, що його голос володіє дивним звучанням. Він приїхав в Україну з Нігерії, щоб вивчитися на хірурга і не очікувано навіть для себе його голос прозвучав на всю країну у вокальному шоу «Голос Країни».

Аняня Удогво провчився шість років в Одеському медичному університеті, потім працював два роки хірургом. Коли жив у Нігерії, то ніколи навіть не думав, що буде співати. Але після того, як опинився в Україні, його життя кардинально змінилося.

Життя було дуже важким, поки хлопець не вирішив присвятити себе Богу. Відразу після цього йому почав снитися дивний сон, він повторювався і повторювався. Аняня бачив у сні, що співає для людей на великій сцені.

Голос спочатку випробував у хорі і керівник хору повідомила, що у юнака є дар до співу. Хлопець не знає нот, ніколи не навчався в музичній школі. Коли співав вперше, дуже сильно переживав, тремтіли ноги, але ніхто цього не помітив. У пісню вклав усе – силу, голос, співав із душею, і багато людей плакали. Тоді не один казав: «Аняня, ти маєш співати».

Одного разу Аняня Удогво захворів, дуже сильно боліло горло, викликали швидку, хлопця забрали в лікарню. Лікарі сказали, що потрібно видаляти гланди. Операцію зробили, поклали на два тижні в лікарню, але Аняня не витримав і втік через п’ять днів додому. І знову все повернулося. Лікар сказав, що зі співом прийдеться зав’язати.
У ту ніч Аняня плакав і кликав до Бога, і сталося чудо.

Юнак подав свою заявку на участь у телевізійній програмі «Голос країни», через мережу Фейсбук йому відписали і повідомили, коли буде кастинг. Аняня пішов, заспівав, і йому сказали, що він проходить далі.

Більше про музикантів християн:

На шоу Аняня виконав пісню Леонарда Коена «Hallelujah». На останніх нотах до нього повернулося відразу двоє суддів. Після виступу у залі довго кричали «Браво!»
Свою участь у цьому шоу співак бачив як шанс прославити Бога на всю країну. Він не соромився того, що є християнином.

Зараз Аняня співає у різних куточках країни, своїми піснями прославляє Бога, і від цього є дуже щасливим.

Анатолій Якобчук

Попередня Стаття

Вплив минулого на майбутнє

Наступна Стаття

Надія - оповідання

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *