Новини суспільстваХристиянські новини

4 грудня стартувала потужна подія 2020 року – Глобальний Лідерский саміт

Глобальний Лідерський Саміт стартував! 4 грудня відбувся 1 день ГЛС. Вже виступило 6 промовців. Повідомляє Слово про Слово.
Основною фразою Саміту 2020 є “Кожен має вплив”. Попри те, чим ти займаєшся та який масштаб твоєї справи та твого оточення, пам’ятай, що ти маєш певний вплив.
Тому важливо вміти бути лідером, засновуючи своє життя на Біблії, наслідуючи приклад Ісуса Христа.
Перший день пройшов насичено. Учасники почули дуже важливі та корисні настанови щодо лідерства та впливу на оточення.
Першого дня всі змогли почути таких спікерів: Крейґ Ґрошел – старший пастор популярної інноваційної церкви «Life.Church». Микола Романюк – старший пастор Ірпінської Біблійної Церкви. Кака – бразильська легенда футболу. Руслан Кухарчук – голова руху «Всі разом!», президент Асоціації «Новомедіа». Майкл Тодд – старший пастор TransformationChurch. Альберт Тате – старший пастор FellowshipChurch.
Нагадаємо, що Глобальний Лідерський Саміт – це плацдарм для особистих змін і трансформації своєї громади.
Вперше ГЛС відбувається у двох форматах: офлайн-подія у Києві з дотриманням карантинних інструкцій та онлайн-захід у спеціальній платформі для конференцій – BigMarker.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button