Україна

«Армія Відновлення» − нова програма для відбудови країни

Через велику кількість руйнувань інфраструктури України а також збільшення рівня безробіття, держава планує створити «Армію Відновлення».

Джерело: Апостроф

До неї входитимуть громадяни, які не мають роботи. Їхніми завданнями буде ліквідація наслідків війни. Це включає певні громадські роботи, як, наприклад, заготівля дров, вантажні роботи з гуманітарною допомогою, розбір завалів, ремонтні роботи, соціальна допомога, облаштування блокпостів.

До таких робіт будуть залучати тих, хто перебуває на обліку в центрі зайнятості. Такі люди будуть отримувати мінімальну заробітну плату − 6,7 тис. грн. З ними укладуть трудові договори.

Читайте також:

Уряд пояснив, що якщо людина за цей час не зможе знайти для себе роботу, пригідною роботою для неї буде та, для якої не потрібно кваліфікації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button