війна

Доповідь Комісії ООН: Дії росії в Україні є воєнними злочинами та злочинами проти людяності

Згідно зі звітом незалежної міжнародної комісії, призначеної ООН для розслідування дій росії в Україні, напади на мирне населення разом із систематичним застосуванням тортур, зґвалтувань і вбивств на окупованих територіях є воєнними злочинами, а також прирівнюються до злочинів проти людяності.

Джерело: nv.ua

Через рік після того, як Росія скинула бомбу на драматичний театр у Маріуполі, де переховувалися сотні мирних жителів, було опубліковано звіт. Розслідування, проведене Associated Press, показало, що під час ракетного удару загинуло 600 осіб, тоді як мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомляв, що загинуло близько 300 людей.

Читайте також:

Комісія виявила численні факти зґвалтувань і сексуального та гендерного насильства з боку російських окупантів на захоплених територіях та щодо полонених. Крім того, у звіті стверджується, що комісія розглядала випадки депортації дітей, які також належать до воєнних злочинів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button