УкраїнаХристиянські новини

81% українців заявляють, що вірять у Бога – соцопитування

Станом на липень 2020 року 81% українців заявляють, що вірять у Бога. Ще 13% респондентів відповіли, що ні, а 7% не змогли відповісти на це запитання, пише РБК-Україна.
Про це свідчать дані опитування фонду “Демократичні ініціативи” та Центру Разумкова.
На заході України населення найбільш релігійне, у Бога там вірять 95% людей, найменше – на півдні України (75%), у центрі та на сході віруючих у Бога порівну – по 81%.

З віком віра в Бога зростає – серед тих, кому 60 і більше, вірять у Бога 85%, серед 18-29-річних – таких 76%.
Чим вищий освітній рівень людей, тим нижча їхня віра в Бога. Так, серед респондентів з незакінченою середньою освітою відсоток тих, хто відповіли, що вірять у Бога, найвищий (90%). Серед тих, хто має середню спеціальну, він становить 79%, з вищою або незакінченою освітою – 80%.
Опитування проведене Центром Разумкова та фондом “Демократичні ініціативи” з 3 по 9 липня 2020 року методом інтерв’ю “обличчям до обличчя” за місцем проживання респондентів. Було опитано 2022 респонденти по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button