Новини суспільстваХристиянські новини

Ректор ТХІ запросив на «молитовну вечерю» науковців міста

28 травня в Таврійському християнському інституті в Херсоні відбулася «молитовна вечеря» науковців міста. Ректор інституту Валентин Синій запросив близько 40 науковців різних галузей з 5 університетів долучитися до обговорення, як християнські чесноти можуть допомогти у формуванні «чистого серця» та цінностей суспільства.

Продовжуючи традицію Асоціації вчених християн він запросив їх на «молитовну вечерю», під час якої вчені обговорили Закони успіху згідно науки Ісуса Христа.

В Україні спостерігається феномен аморальної більшості: близько 70 % людей готові вкрасти на роботі, а близько 80 % − готові сказати неправду заради вигоди. До таких висновків прийшов український дослідник Євген Головаха з Інституту соціології.

Ректор ТХІ запросив на «молитовну вечерю» науковців міста

Ольга Романенко, член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України під час наукової дискусії запропонувала освіжити та систематизувати теоретичні знання та власні практичні спостереження причин, чому українці так безуспішно стоять на місці на шляху реформ і розвитку. «Питання в цінностях. У нас дуже тяжка історія з суспільними цінностями. Причини вже не важливі, вони об’єктивні, але на минуле вже не вплинеш, питання тільки в тому як змінити ці цінності».

Прозвучали різні висновки: причини недоброчесності − у незнанні законів, у відсутності покарання за провини, в недієздатності судової системи, в ментальності народу, в тінізації економіки, в бездуховності держслужбовців та народу.

Науковці домовились глибше дослідити ці питання та періодично зустрічатися для поглиблення своїх наукових дослідження та міждисциплінарних знань.

«Об‘єднання вчених міста довкола ціннісних орієнтирів є дуже важливим для процвітання України», – підсумував ректор.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button