Домашня»Новини»Трамп обіцяє захищати релігійну свободу та життя ненароджених

Трамп обіцяє захищати релігійну свободу та життя ненароджених

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Дональд Трамп у вівторок ввечері використав своє щорічне послання  “State of The Union”, щоб захистити свободу релігії та життя ненароджених.

Зокрема, президент США підтвердив право молитися в державних школах – питання, яке стало джерелом суперечок  у деяких сферах.

“Моя адміністрація також захищає релігійну свободу, і це включає конституційне право молитися в державних школах”, – сказав Дональд Трамп.

“В Америці ми не караємо за молитву. Ми не зриваємо хрести. Ми не забороняємо символи віри. Ми не моримо проповідників та пасторів.

“В Америці ми святкуємо віру, плекаємо релігію, піднімаємо голоси в молитві, і ми піднімаємо погляд на Славу Божу”.

Характеризуючи порядок денний його адміністрації як “невблаганно” сімейний, він сказав, що метою було “забезпечити, щоб кожна дитина мала найкращі шанси процвітати та рости”. 

Він продовжив, сказавши, що “кожна дитина – це диво життя”, оскільки зазначив, що зростає рівень виживання дітей, народжених передчасно, і попросив Конгрес надати додаткові кошти в 50 мільйонів доларів на дослідження новонароджених.

“Тому я також сьогодні закликаю членів Конгресу сьогодні ввечері прийняти законодавство, яке остаточно забороняє аборти немовлят на пізній термін”, – сказав він.

“Будь ми республіканцем, демократом чи незалежними, ми, безумовно, всі повинні погодитися, що кожне життя людини – це священний дар від Бога”

В іншому випадку він використав своє звернення, щоб віддати належне християнській працівниці гуманітарної допомоги Кайлі Мюллер, яка загинула під час утримання в заручниках ISIS. Її батьки Карл та Марша Мюллер були в аудиторії, щоб почути промову Трампа.

Трамп прийшов до висновку: “Ми американці. Ми піонери. Ми є піарниками. Ми заселили Новий Світ, ми побудували сучасний світ, і ми назавжди змінили історію, сприйнявши вічну правду про те, що всі рівні завдяки руці Всемогутнього Бога”.

“Наш дух ще молодий, сонце все ще сходить, Божа благодать все ще світить, і, мої друзі американці, найкраще ще попереду.

“Дякую. Бог благословить вас. І Бог благословить Америку”.

Джерело: christiantoday.com 

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

ООН наполягає на абортах у всьому світі

Наступна стаття

Хто придумав еротику?

2 коментарі

 1. Лев
  06.02.2020 at 11:32 — Відповіcти

  Дуже й дуже непогано й продумано, як виглядає, чинний президент США почав і продовжує свою передвиборну кампанію, прагнучи посісти крісло глави держави на другий 4-річний термін! 🙂

 2. Лев
  06.02.2020 at 11:39 — Відповіcти

  Р. S. Дуже хочеться подібні заяви почути, а головне – побачити конкретні і явно позитивні плоди діяльності і від президента України та його політкоманди…
  І якщо не від чинних, то бодай – наступних!
  Й тому маємо наполегливо й повсякчас молитися – у таких намірах! 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *