Релігійні свята

Адвентисти провели день Біблії в Чернівцях

В неділю у Чернівцях на Центральній площі міста пройшов літературно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню Біблії – святу, яке щороку у всьому світі відзначають 28 листопада.

Дві години під час програми читали через підсилювач звуку книги Святого Письма, а в цей час молодь пригощала гарячим чаєм і кожен присутній мав змогу отримати примірник Нового Завіту від Українського Біблійного Товариства, яке цільово для даної акції виділило 160 екземплярів. Організатором заходу виступили віряни з чернівецьких адвентистських громад.

Адвентисти провели день Біблії в Чернівцях

Розпочалася  програма з читання перших трьох розділів книги Буття, де містяться відповіді на головні питання буття: «Хто ми? Звідки ми? Куди ми йдемо?». Потім звернули увагу слухачів на етичні настанови з Нагірної проповіді Ісуса Христа в 5-7 розділах Євангелії від Матвія. Згадали в пам’яті присутніх відомі притчі Ісуса Христа з 15 розділу Євангелії від Луки. Читали слова підбадьорення з Євангелії від Івана 14-16 розділів, Псалми та опис подій, які вказують на близькість Другого приходу Ісуса Христа з 24 розділу Євангелія від Матвія.

Цікавинкою заходу стала величезна Біблія, книги якої написані різними мовами світу; українською – друге послання апостола Петра. Кожен охочий мав можливість в кінці зробити пам’ятне фото з цією унікальною Біблією.

Читайте також:

Адвентисти традиційно популяризують здоровий спосіб життя, тому не оминули теми шкідливості алкоголізму, детально описаної у 23 розділу Приповістей. Продовжили читати етичні повчання з Приповістей, Екклезіаста та послання до Якова. Завершився захід молитвою за Чернівці.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button