Новини культури

Видано книгу: Назустріч Різдву. Адвент календар. Де можна придбати?

Вийшла нова книга “Назустріч Різдву. Адвент календар”, яка допоможе дітям і підліткам по-справжньому підготуватися до Різдва.

Джерело: inlumine

Різдво Христове — одне з найочікуваніших свят в Україні, це радісна й колоритна подія. Однак це свято світле й гірке одночасно. Адже, святкуючи Різдво, ми передчуваємо хресний шлях земного життя Ісуса. Різдво — це початок Його хресного шляху.

Час Адвенту перед Різдвом – це не лише згадка про народження Ісуса Христа, але й нагадуванням про Його страждання, смерть та воскресіння і другий прихід у славі.

Адвент починається за чотири тижні до Різдва, це час підготовки й очікування свята. «Адвент» – це час очікування, що передує Різдву, у цей час триває піст і приготування до свята.

Коли ви готуєтеся до Різдва, ваша дитина може читати одне коротке оповідання з цієї книги в день сама або разом з вами. Наприкінці книги розміщений Адвент-календар, у якому на кожен день є невеличке цікаве завдання до прочитаного.

Читайте також:

“Усі пригоди, які змальовано в цій книжці, стались упродовж одного дня. Моя онучка Райлін і я шукали Різдво, блукаючи вулицями Львова. Ми намагались знайти, що сьогодні в сучасному місті може нагадати нам про події, зображені у Святому Письмі. Ми уявляли себе учасниками тих далеких славетних часів. Разом із біблійними персонажами ми прямували назустріч народженню Ісуса.” – так описав книгу автор Віктор Кузьменко.

Якщо бажаєте придбати цю книгу, перейдіть за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button