Варто замислитись

Священа корова

Ви чули такий принцип боротьби з гріхом: «чим далі триматися від гріха, тим краще!».

Наприклад, колишній алкоголік приймає рішення повного утримання від спиртного, а розпусник вирішує не ходити в інтернет, щоб не побачити випадково порнографії. На перший погляд, такі поради здаються розумними, але це тільки на перший погляд. Спочатку такі поради звучать у формі рекомендацій, а пізніше починають видаватися за Божу заповідь.

В інтернет-просторі, на сторінках соціальних мереж у християн є багато картинок які зображують Божі заповіді подібно поручнів, що оберігають їх від падіння у прірву гріха. Але дозвольте сказати вам, що це нічого спільного не має з Євангелієм. Принцип Євангелія такий: вибираючи Христа ви стаєте недосяжні для гріха.

Ви чули такий вислів: «Раніше я бігав за гріхом, а тепер гріх бігає за мною»? У мене є кращий для вас вираз, він звучить так: раніше я бігав за гріхом, але тепер гріх втікає від мене. Чому? Тому що в мені Ісус. Ми не боїмося гріха, бо Ісус не боїться гріха. Гріх боїться Ісуса, а Ісус в нас.

«Тепер Він з’явився один раз на схилку віків, щоб власною жертвою знищити гріх» (Євр. 9: 26).

Читайте також:

Друзі, перила, паркани, рамки й правила не зможуть зберегти вас від падіння. Знання того, що можна, а що не можна, що добре і що погано, не рятує людину в його боротьбі з гріхом. Це повернення до закону. Ісус − це ваша сила і праведність. Давайте не паркани й поруччя будувати для самих себе і від самих себе, а вірою користуватися силою і могутністю Христа в нас.

Джерело: Протестант

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button