Аналітика

8 мільярдів людей − кількість населення перетнуло нову позначку

Чисельність населення світу перетнула позначку у 8 мільярдів. Дослідження показує, що більшість населення складають чоловіки − 50,5 %, а 49,5 % − жінки.

Джерело: сервіс Countrymeters

Щороку населення планети збільшується більш ніж на 90 мільйонів людей. 70 % населення світу проживає у 20 країнах. В Індії та Китаї проживає близько 36 % населення планети.

Найбільший приріст населення спостерігається в Індії, попри те, що найбільш густонаселеною країною є Китай. Вже у 2023 році Індія наздожене Китай і стане найбільш густозаселеною країною.

Далі найбільш густозаселеними країнами у рейтингу є США, Індонезія і Пакистан. Понад половина населення світу мають приналежність до якоїсь релігійної групи. Найбільшими релігійними групами є християнство (32 %) та іслам (24 %).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button