Світ

Атеїзм «несумісний» з наукою – Ерік Метаксас

Християнський автор, оратор і консервативний радіоведучий Ерік Метаксас нещодавно опублікував нову книгу, в якій ділиться аргументами та доказами проти атеїзму.

Джерело: christianheadlines.com

Його остання книга – «Чи помер атеїзм?» – висвітлює п’ять нещодавніх відкриттів, які вказують на існування Бога.

«Понад 100 років ми живемо із наративом,  що наука фундаментально суперечить вірі, що розум суперечить релігії, − сказав Метаксас у недавньому інтерв’ю The Christian Post. − Всі говорили лише про те, що наука відводить нас від релігії. Іронічно, що за останні 50 років сталося навпаки. Наука веде нас до Бога. Це велика новина».

Один випадок, який заінтригував Метаксаса, − це відкриття міста, яке, як вважають, було знищено метеором. Деякі вчені вважають, що місто розташоване на місці Содома. У Біблії Содом і Гомора були знищені Богом за їхнє зло (Буття 19).

«Більшість віруючих і, безперечно, більшість невіруючих не знають цієї інформації, і це тому, що ми живемо в ехокамері, яка має тенденцію відфільтровувати таку інформацію. З Божою милістю я зміг натрапити на це», – сказав він.

Метаксас, який написав бестселери New York Times, такі як «Дітріх Бонгеффер», «Чудова ласка» і «Мартін Лютер», пояснив, що назва його останньої книги черпає натхнення зі статті Times 1966 року, в якій запитувалося: «Чи помер Бог?».

«Можливо, логічним питанням у 1966 році було “Чи помер Бог?”. Але логічне запитання тепер, коли сама наука вказує на існування Бога, що звучить божевільно, але це правда, і ніхто цього не знає – «Чи мертвий атеїзм?», − каже він.

У своїй книзі Метаксас на основі його досліджень приходить до висновку, що атеїзм «несумісний» з наукою.

«За словами Джона Леннокса, насправді атеїзм несумісний з наукою. Здається, мало хто знає, що християнська віра привела до сучасної науки. Це історичний факт, а не якийсь християнський погляд на історію».

«Останнім часом наука відкриває щось про наш Всесвіт, про Землю, про людське життя, про клітинні життя, яке виглядає настільки тонко влаштованим, настільки ідеально відкаліброваним, що навіть атеїсти трясуться», – зазначив він. − Це єдина річ, з якою вони не знають, як впоратися».
На завершення Метаксас сказав The Christian Post, що він сподівається, що його нова книга спонукатиме церкву «прокинутися» і боротися за віру.

Читайте також:

9 фактів, які варто знати про атеїзм
Число людей, які вважають себе атеїстами, в США за останні роки неухильно зростає. За даними дослідницького центру Pew Research Center, відповідаючи на питання про релігійну приналежність, 2,4%…

 

«У своїй книзі про Бонхеффера я говорю про це – “Церква повільно прокидалася”, − сказав він. − І це взірець того, що не слід робити. Ми повинні прокинутися і битися. У багатьох християн є помилкові думки: “О, я не думаю, що я повинен битися”, і вони не тільки не біблійні, вони демонічні. Бог спонукав нас боротися зі злом. Він закликає нас битися на колінах у молитві, але Він також закликає нас битися іншими способами».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button