Новини суспільства

День сина відзначається 22 листопада

День сина, або День синів, відзначається 22 листопада. Це тепле сімейне свято, присвячене всім чоловікам у ролі синів, а також сім’ям, де є сини.

Джерело: obozrevatel

Хоча цей день немає офіційного статусу, з кожним роком його популярність зростає. Мета святкування – привернення уваги до сімейних цінностей та об’єднання близьких людей. В основному свято набуло масового поширення через ЗМІ та соціальні мережі.

Для цього дня немає чітких традицій, тому кожна сім’я може започаткувати свою нову традицію, яка тільки покращить ваші стосунки. Необов’язково збирати багато людей, можна просто насолоджуватися спілкуванням з дитиною, побути в тісному сімейному колі, згадати кумедні моменти з дитинства й просто поспілкуватися.

Ідеї як можна цікаво провести цей день:

  • Сходити у кіно;
  • Замовити піцу та пограти у настільні ігри;
  • Пограти на дворі у футбол, волейбол тощо;
  • Піти у квест кімнату;
  • Завітати до боулінг-клубу.

Якщо ви зібрались великою компанією, то в інтернеті можна знайти безліч цікавих вікторин та конкурсів.

Вирішувати, як святкувати, кожна родина може сама. Головне не забувати оточувати синів любов’ю та турботою. І бажано не один день на рік.

Читайте також: 

19 листопада відзначається Міжнародний чоловічий день

Slovoproslovo вітає всіх синів з цим святом! «Сину мій, прислухайся до настанов батька свого й не відкидай повчань матері своєї, бо їхні напучення — це гарний вінок із квітів для твоєї голови й намисто на шию» (Книга Приказок 1:8 – 9, сучасний переклад).

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button