Новини суспільстваХристиянські новини

У День сім‘ї в Україні 8 липня відбувся Молитовний сніданок у Броварській міській раді

У День сім‘ї в Україні 8 липня відбувся Молитовний сніданок у Броварській міській раді. Представники влади, громадські та релігійні діячі молилися за Україну та говорили про формування сімейних цінностей.

Джерело: Прес-реліз організаторів молитовного сніданку

Голова ГО «Духовність» о. Олег Панчиняк ініціював діалог між владою міста, громадськими та релігійними діячами щодо формування сімейних цінностей та відповідального батьківства.

Ректор семінарії УГКЦ презентував наукові дослідження своїх випускників щодо викликів сучасної родини.

  1.  Зауважити та збагнути, що подружнє життя − цінний дарунок Бога.
  2.  Надмірний індивідуалізм.
  3.  Брак прикладів любові.
  4. Страх серйозних стосунків, відповідальності за іншу особу.
  5. Економічна нестабільність.
  6. Міграція.
  7. Моральна розбещеність суспільства.

Олег Гобачов, директор хоспісу розповів історії з життя своїх пацієнтів. Головною причиною, чому діти на старості залишають батьків є те, що батьки у свій час не приділяли час своїм дітям.

Руслан Семенець, директор КП «Міський футбольний клуб», розповів про історію своєї родини, що головне − розвивати стосунки в сім‘ї. Щастя не залежить від багатства, грошей чи здоров‘я. Це любов один до одного.

Депутат обласної ради Олег Іваненко висловився на підтримку популяризації сімейних та християнських цінностей серед молодого покоління в форматі саме цінностей, а не релігійних обрядів.

Читайте також:

Ректор семінарії підсумував словами Іоанна Златоуста:

«Істинне багатство і велике щастя, коли чоловік і жінка живуть у згоді і скріплені одне з одним як одне тіло. Такі подруги, хоча б і жили бідно і були незнані, можуть бути від усіх щасливіші, тому що вони насолоджуються істинним щастям і завжди живуть в мирі».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!