Економіка

70 % опитаних українців повідомили про зниження доходів під час війни

За результатами опитування, проведеного КМІС, понад 70 % українців так чи інакше постраждали через війну. Близько 33 % втратили роботу.

Джерело: zn.ua

У серпні понад 70 % опитаних українців повідомили про зниження доходів під час війни. У травні цей показник був на рівні 66 %. Крім того, кількість тих, хто втратив роботу, досягла 33 % (4 місяці тому – 31 %). Певні матеріальні труднощі відзначають 40 % чоловіків і 35 % жінок, серйозні труднощі — 34 % чоловіків і 26 % жінок.

Також зросла частка людей, які зіткнулися з втратою житла з 6 % до 9 %, з втратою іншого майна – з 8 % до 10 %. Згідно з опитуванням КМІС, українці регулярно стикаються з недосипанням: 9 % респондентів або члени їхніх сімей страждають від нього постійно, 24 % – неодноразово, а 38 % – іноді. Що стосується грошей, то показники такі: 8 %, 13 % і 39 % відповідно.

Окрім економічних проблем, українці страждають і від інших бід, спричинених війною. Зокрема, 64 % відчувають погіршення психічного здоров’я, 48 % − погіршення фізичного здоров’я. 42 % постраждали через розлуку з родиною.

Попри всі перераховані труднощі, понад 81 % респондентів заявили, що з початку повномасштабного вторгнення Росії вони жертвували кошти на потреби ЗСУ. 60 % — гроші на гуманітарні потреби, 54 % — надавали притулок або допомагали переселенцям, 37 % — волонтери.

Читайте також:

30 % українців втратила роботу через війну, – опитування

Як повідомлялося, 79 % українців вважають, що між Україною та Росією потрібно закрити кордони з візами та митницями.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button