Християнські новини

6-річну християнку побили до стану коми через віру в Ісуса

За повідомленням Open Doors UK, 6-річну християнку і її батьків жорстоко побили і вивезли з села в Північному В’єтнамі.
Сім’ю з трьох чоловік вигнали з дому і перетягнули через камені до виходу з села після того, як вони піддавалися побиттю, в результаті яких дівчинка перебувала в комі протягом місяця.
Open Doors, організація, яка допомагає переслідуваним християнам у всьому світі, раніше на цьому тижні заявила, що 6-річна дівчинка прийшла до тями, але не пам’ятає, що з нею сталося, і не може впізнати своїх батьків.
Сім’я перестала брати участь в практиці поклоніння своїх предків в своєму селі і прийняла Христа, що викликало гнів жителів села і місцевої влади.
Незабаром після цього їх «висміювали, пов’язували мотузками і жорстоко били, коли тягли по кам’янистій землі до виходу з села, змушуючи їх піти», – повідомляє організація «Open Doors».
Члени їх церкви пізніше відвезли їх до лікарні, де вони проходили лікування протягом трьох днів.
Хоча їм було дозволено повернутися в село після того, як їх пастор поговорив з місцевою владою, жителі села продовжували погрожувати і проклинати їх за новознайдену віру.
Open Doors оцінює країну Південно-Східної Азії як 20-ту в списку за ступенем небезпеки проживання для християн. Комуністичний уряд контролює діяльність християн і тисне на них.
«Нетрадиційні протестанти і новонавернені з релігій корінних народів піддаються інтенсивним переслідуванням. За оцінками, близько 80 відсотків християн країни належать до етнічних меншин країни і стикаються з соціальним відчуженням, дискримінацією і нападами, дискримінацією в школах. Їхні медичні потреби також часто ігноруються. Деяким навіть не дозволяють відвідувати школу», – розповідають в організації Open Doors у В’єтнамі.
«Нехристиянські родичі християн також є сильними переслідувачами, розриваючи сімейні зв’язки і заперечуючи будь-яке сімейну спадщину. Будинки віруючих іноді руйнують, змушуючи їх покинути власні села».
У минулому році В’єтнам засудив і посадив у в’язницю ряд католицьких активістів і протестантських пасторів.
Вчителі та адміністрація школи, як повідомляється, спонукають християн відмовитися від своєї віри, повідомляючи їм, що їхні перспективи працевлаштування будуть складними.
У серпні пастор Ле Дінь Луонг, який також є активістом із захисту навколишнього середовища і демократії, був засуджений до 20 років тюремного ув’язнення за сфабрикованими звинуваченнями в спробі «скинути уряд».

Більше про переслідування на християн:

Хоча його судовий розгляд має бути відкритим для публіки, тільки його дружині і молодшому брату було дозволено перебувати в залі суду. За даними Human Rights Watch, іноземним дипломатам, які намагалися бути присутнім, відмовили в цьому праві. Правозахисники закликають до його негайного звільнення.
[sc name=”futerblock” ]

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button