Домашня » Новини » 6-річну християнку побили до стану коми через віру в Ісуса

6-річну християнку побили до стану коми через віру в Ісуса

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

За повідомленням Open Doors UK, 6-річну християнку і її батьків жорстоко побили і вивезли з села в Північному В’єтнамі.

Сім’ю з трьох чоловік вигнали з дому і перетягнули через камені до виходу з села після того, як вони піддавалися побиттю, в результаті яких дівчинка перебувала в комі протягом місяця.

Open Doors, організація, яка допомагає переслідуваним християнам у всьому світі, раніше на цьому тижні заявила, що 6-річна дівчинка прийшла до тями, але не пам’ятає, що з нею сталося, і не може впізнати своїх батьків.

Сім’я перестала брати участь в практиці поклоніння своїх предків в своєму селі і прийняла Христа, що викликало гнів жителів села і місцевої влади.

Незабаром після цього їх «висміювали, пов’язували мотузками і жорстоко били, коли тягли по кам’янистій землі до виходу з села, змушуючи їх піти», – повідомляє організація «Open Doors».

Члени їх церкви пізніше відвезли їх до лікарні, де вони проходили лікування протягом трьох днів.

Хоча їм було дозволено повернутися в село після того, як їх пастор поговорив з місцевою владою, жителі села продовжували погрожувати і проклинати їх за новознайдену віру.

Open Doors оцінює країну Південно-Східної Азії як 20-ту в списку за ступенем небезпеки проживання для християн. Комуністичний уряд контролює діяльність християн і тисне на них.

«Нетрадиційні протестанти і новонавернені з релігій корінних народів піддаються інтенсивним переслідуванням. За оцінками, близько 80 відсотків християн країни належать до етнічних меншин країни і стикаються з соціальним відчуженням, дискримінацією і нападами, дискримінацією в школах. Їхні медичні потреби також часто ігноруються. Деяким навіть не дозволяють відвідувати школу», – розповідають в організації Open Doors у В’єтнамі.

«Нехристиянські родичі християн також є сильними переслідувачами, розриваючи сімейні зв’язки і заперечуючи будь-яке сімейну спадщину. Будинки віруючих іноді руйнують, змушуючи їх покинути власні села».

У минулому році В’єтнам засудив і посадив у в’язницю ряд католицьких активістів і протестантських пасторів.

Вчителі та адміністрація школи, як повідомляється, спонукають християн відмовитися від своєї віри, повідомляючи їм, що їхні перспективи працевлаштування будуть складними.

У серпні пастор Ле Дінь Луонг, який також є активістом із захисту навколишнього середовища і демократії, був засуджений до 20 років тюремного ув’язнення за сфабрикованими звинуваченнями в спробі «скинути уряд».

Більше про переслідування на християн:

Хоча його судовий розгляд має бути відкритим для публіки, тільки його дружині і молодшому брату було дозволено перебувати в залі суду. За даними Human Rights Watch, іноземним дипломатам, які намагалися бути присутнім, відмовили в цьому праві. Правозахисники закликають до його негайного звільнення.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Джерело: gcshelp.org

Попередня Стаття

Рене Декарт - Мислю, отже, існую

Наступна Стаття

Новий Кабмін – чого чекати?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *