Протестанти

У грудні проходитиме крусейд «Христос є відповідь» в Ефіопії

З 1 по 4 грудня в Ефіопії у місті Ділла місія «Христос є відповідь» у співпраці з помісними церквами проведуть євангелізаційний крусейд. Організатори розповіли подробиці.

Джерело: Пресцентр місії CITA

«Ми довго готувалися до цього крусейду, молилися та вирішували багато організаційних питань. Молюся, щоб Бог допоміг мені передати все, що Він приготував для учасників крусейду та місцевим служителям. Вже є певний досвід з проведення таких заходів, адже у грудні буде четвертий крусейд. Сподіваюсь, з Божою допомогою ми досягнемо успіху і цього разу. Щиро буду вдячний всім, хто згадає мене і крусейд в молитвах», − поділився директор місії «Христос є відповідь» Тарас Сень.

На євангелізаційний захід запрошені кращі християнські співаки. Організатори орієнтуються на участь 100 тисяч людей. Крім заклику навернутись до Бога, організатори чекають на прояв Божої сили також у молитвах за зцілення, звільнення від демонів, за Україну.

Вони говорять, що хотіли б, щоб у багатьох після крусейду з’явилося бажання стати місіонерами та поширювати Царство Боже.

За програмою поїздки до Ефіопії українські місіонери планують проводити богослужіння в помісних церквах, семінари для пасторів та лідерів церков, сімейну конференцію для служителів, очні клініки для тисячі мусульман та християн. В планах − роздача продуктів бідним та десятки тисяч газет «Христос є відповідь».

В Аддіс-Абебі в церкві «Христос є відповідь» пройде перше водне хрещення. А на базі місіонерського центру CITA в цьому в місті проходитимуть тренінги для африканських місіонерів, які працюватимуть над відкриттям нових церков.

Схожі статті

Читайте також:

Головною метою поїздки місіонери з України вважають передачу досвіду проведення заходів, зокрема, очних клінік та сімейних конференцій.

У лютому 2022 року проходив третій крусейд в Ефіопії, у місті Хасанна. Раніше масштабні заходи проходили у містах Шіншічо та Дюрамі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button