П'ятидесятники

Місія «Христос є відповідь» випустила настільну гру «Questions for communication»

Грай та євангелізуй − мета настільної карткової гри, яку розробила місія «Христос є відповідь». Грати можна в будь-якому місці, з будь-якою компанією, для знайомства, фана і, звичайно, з метою благовістя! Адже все починається з теплого спілкування і відносин!

Джерело: Прес-центр «Христос є відповідь».

У грі 5 категорій питань на різні теми: загальні, дитячі, складні, духовні та біблійні. Учасники вибирають бажану категорію та отримують відповідні бали. У кого в підсумку більше, ніж в інших − той переможець.

Гра кладена трьома мовами: українська, російська та англійська.

Тож грайте з користю і використовуйте гру для благовістя в сім’ї з рідними, з друзями, в дитячих та молодіжних клубах, на відпочинку.

Читайте також:

Слід зазначити, що місія «Христос є відповідь» розробляє ідеї для благовістя, такі як євангелізаційні намети, дитячі батути, друковану літературу, розміщує білборди та рекламні куби з біблійними віршами. Більше інформації можна знайти на фейсбук-сторінці Служіння:

https://www.facebook.com/cita.tv

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button